PAYLAŞ
Aksiyon ve macera dolu bir oyun Critical Ops APK hazır mısın ? İşte tam da RPG oyun sevenlere göre bir oyun. Aksiyonun hiç bitmediği ve hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz Critical Ops APK oyunu tam size göre olabilir. Yeni çıkan ve çıktığı andan itibaren trend listesine giren ve kendisine ilk 10 içinde yer bulan Critical Ops APK oyunu yeni çıkmasına rağmen çevirim içi sayısı oldukça yüksektir. Oynanış kısmına gelirsek 1 vs 1- 3 vs 3 ve 5 vs 5 olan kapışma modu ve 2vs10 olan iyi olan kazansın modu ile diğer oyunlardan farkını hemen hissettirmektedir. Kontrolleri ve ayarları tamamen Türkçe olan Critical Ops APK oyunu kısa zamanda sizi kendisine hayran bırakacak ve telefonunuzun şarjının nasıl bittiğini fark edemeyeksiniz. Hemen indirmek ve aksiyondan geri kalmak istemiyorsanız Critical Ops APK oyununun linkini aşağıda bulabilirsiniz.

apk Critical Ops

Tek başınıza oyun oynamaktan sıkıldıysanız eğer Critical Ops APK oyunun da arkadaşlarınızı da yanınıza alıp hep beraber  oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile Birlik oluşturarak normal modlar da savaşabilir yada birliğiniz ile haftalık düzenlenen birlik turnuvalarına katılarak çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Oluşturacağınız birlikte ki arkadaşlarınıza da yardım da bulunarak onların gelişimine destek sağlamak size ilerde ki savaşlar da daha fazla katkı vermesini sağlar. Oyunun eşsiz ödül sistemi ise sizi oyuna bağlamaktadır. Katıldığınız her etkinlikten sonra verilen hediyeler sizleri önünüzde ki savaşlar da daha güçlü olmanızı sağlar. Hele ki bir de etkinliklerden başarı sağlarsınız aldığınız hediyeler bir anda 4-5 katına çıkacaktır.

Critical Ops hack

Critical Ops APK oyununun en göz alıcı noktası ise silahlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilir ve boyayabilmenizdir. Etkinlikler sırasında elde ettiğiniz boyalar ve şekillendirme küreleri sayesinde silahınızı istediğiniz gibi yapabilecek, yaptığınız silahları ise müzayede günlerin de diğer kullanıcılara sergileyebileceksiniz. Tabi ki bu kadar uğraşıp yaptığınız silahların bir artı yanı olacaktır. Diğer silahlara göre hasar artışında artış, sekme oranında düşüş ve geri tepme önleyiciler sayesinde daha heyecanlı oyunlar oynayacak ve daha yüksek skorlar elde ederek sıralamaya girebileceksiniz. Bu boyalara ve şekillendirme kürelerine  dükkandan da sahip olabilirsiniz tabi ki, oyun size bu seçeneği de sunuyor. Oyunda bulunan silahlar ise bomba türleri, bıçak türleri, hafif makinalı tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri Critical Ops APK oyununun bize sunduğu silah çeşitleridir. Hangilerini kullanmak ise size kalmıştır. Bizler çoktan başladık ve hızla yükseliyoruz. Geri kalmamak ve bir an önce indirmek için aşağıya bırakacağımız linke tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden iyi oyunlar dilerim…

Critical Ops hile

Critical Ops APK oyununun normal günlerde size sunduğu 6 farklı harita ve özel günlerde açılan 3 farklı haritası mevcuttur. Bu haritalar ise Hava alanı bölgesi, Taktiksel üs, Şehir merkezi, Hastahane çıkmazı, Sonsuz orman ve Çatı katı manzarasıdır. Özel bölgeler ise Times square meydanı, Rio karnavalı ve bizim favorimiz olan Taksim çıkmazıdır. Bu bölgeler de savaşmak oldukça zordur. Oyun genel yapısı olarak pusarak ve saklanarak oynanan oyun anlayışına ters olup bölgeler de saklanacak yer çok azdır. O yüzden herkesin savaşla iç içe olduğu oyunda hangi takımın taktik becerisi yüksekse o takımın kazanma oranı daha yüksektir.Taktik yapma Critical Ops APK oyununun olmazsa olmazıdır. Savaş başladığın da direk karşı tarafa saldıran takımların kazanma ihtimali oldukça düşüktür. Bu yüzden iyi bir taktik sizi zafere götürür ve ödülleri tek tek toplamanıza yardımcı olur. Aşağıda bulacağınız link ile Critical Ops APK oyununu indirebilir ve aramıza katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Critical Ops hile

Başta kısa olarak bahsettiğimiz oyun mod’larından devam edeceğiz. Critical Ops APK oyunun da 4 farklı mod bulunmaktadır. 1vs1, 3vs3, 5vs5 ve 2vs10 olarak 4 farkı mod vardır. 2 vs 10 modu hariç diğer modlar aynıdır. Tarafını seç ve düşmanı yok et.  Ama 2vs10 modu kesin nişancı modu olan bu bölüm de savunan ve saldıran olarak 2ye ayrılmıştır. Savunan tarafın elinde seçtikleri keskin nişancı tüfekleri varken saldıran tarafta ise hafif makineli tüfekler bulunmaktadır. Bölümün amacı ise belirtilen süre için savunan tarafı alt etmek ve bayrağı ele geçirmek. Eğer süre için de bayrağı elde edemezseni​z ise oyunu savunann taraf kazanır ve tüm ödüle sahip olur. Bunların yanı sıra haftada bir gün boyunca açık olan ‘herkes tek’ modu da vardır. En keyifli mod olarak kabul gören bu mod da küçük bir haritaya bırakılan oyuncular süre boyunca savaşır ve en çok öldürme puanına sahip olan ilk 3 oyuncu ödüle sahip olur. Biz ekibimiz olarak Critical Ops APK oyununu denedik ve memnun kaldık. Eğer sizde savaş oyunlarını seviyor ve tek başınıza oynamaktan sıkıldıysanız eğer Critical Ops APK oyunu tam size göre. Hadi aşağıda ki linke tıklayarak oyunu indir ve macera dolu dünyaya adımı at.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK