PAYLAŞ

Yodo1 Games’in tasarlayıp geliştirdiği oyunda karşıdan karşıya geçemeye çalışacaksınız.

2

 

Bitmek bilmeyen bir maceraya atılmaya hazır mısın? Grafikleri 3D olan vc ses kalitesi güzel olan Crossy Road Play Store’da 3.794.000’den fazla indirilmiştir.Sende hileli olarak indirerek oynamaya başlayabilirsin.

1

25 Yeni figürün olduğu oyunu ister arkadaşlarınız ile ister diğer oyuncular ile kapışarak oynayabileceksiniz. Farklı görevlerin bulunduğu oyunda rekabet içinde oynayarak puan toplayacak ve büyük eğleniceksiniz. Pixel grafiklere sahip oyunda sizler çeşitli görevleri yerine getirerek puan ve para kazanıcaksınız.

3

Oldukca eğlenceli bir oyun olan Crossy Road’ı aşağıdaki linklerimizden Para Hileli olarak indirebilirsiniz. Oyunda sınırsız paranız ile paranız bitme derdi olmadan dilediğiniz şekilde harcayarak rakiplerinize karşı daha fazla puan kazanabilirsiniz.

 

Crossy Road, yoğun trafiği olan bir yolculuktan hayatta kalmaya çalışacağınız oyundur. Hem eğlenceli, hem bağımlılık yapan hemde çıldırtacak bir oyun arıyorsanız Crossy Road tam size göre bir oyun

5

Crossy Road’ın tüm karakterlerin açık olduğu hileli apk sayesinde hiç bir ücret ödemeden tüm karakterler ile oyundaki keyfinizi hiç kaybetmeden oynayabileceksiniz. Hemen şimdi sizde indirin ve bu maceraya başlayın!

Crossy Road v2.0.1 MOD APK İNDİR – 58MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK