PAYLAŞ

CSR Racing 2,Eşsiz yeni araba ve yeni bölümleri ile yarış severlere tam sürüş keyfi yaşatacak CSR Racing 2 bekleyenler için kısaca müthiş araba simülatörü sürüş keyfini CSR Racing 2 de de devam ettireceksiniz ilk sürüm oldukça beğenilmişti bunu da beğeneceğinizi umuyoruz.

unnamed

CSR Racing ile alışık olduğumuz drag yarışları CSR Racing 2’de çok daha yüksek grafik kalitesiyle bize sunuluyor; oyunun grafiklerinin konsol oyunlarındaki kaliteyi yakaladığını söyleyebiliriz. Ayrıca genişletilmiş araç seçenekleri de CSR Racing 2’de bizi bekliyor.

maxresdefault

Tamamı lisanslı McLaren P1, Audi R8 V10 plus Coupé, Koenigsegg One gibi yeni nesil araçlar da sadece CRS 2 oyununda. Bu kez araçların iç döşemeleri gibi daha ayrıntılı noktalarla da karşılaşacaksınız.

indir-1

Her aracın içine girerek bu şekilde yarışları yürütmek de mümkün. Tümü gerçek oyunculardan oluşan rakiplerle online olarak oynayabilirsiniz. İlk girişte oluşturacağınız profille devam ederek seviyenizi yükseltebilir ve sizin gibi daha güçlü rakiplerle karşılaşma imkanına da erişebilirsiniz.

indir

Oyunda Ford Mustang, LaFerrari, Lamborghini, Mclaren, Koenisegg, Audi gibi markaların hız canavarlarını kullanabilmemize imkan veriliyor.

Oyun Adı: CSR Racing 2
Oyun Türü: Yarış
Dil: İngilizce
Boyut: 911,19 MB
Geliştirici Firma: NaturalMotionGames Ltd
Dosya Türü: .apk

CSR Racing 2 v1.8.2 MOD APK İNDİR – 29MB

CSR Racing 2 v1.8.2 SD DATA İNDİR – 977MB

KURULUMU

CSR Racing 2 v1.8.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.customstreetracer2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CSR Racing 2 v1.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CSR Racing 2 1.8.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CSR Racing 2 1.8.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK