PAYLAŞ

CSR Racing 2

CSR Racing 2
CSR Racing 2

CSR Racing 2 game play

CSR Racing 2 game play yani oynanış. Oyuna ilk girdiğimiz de deneme olarak oyun bize bir araba veriyor ve ilk yarışımıza giriyoruz. İlk yarış oyunu tanıtmak ve kontrolleri gösterme amaçlı olduğu için oyuna odaklanmayın ve kontroller üzerinde yoğunlaşın. Daha sonra yarışı bitirip bize ilk arabamızı seçmemizi istiyor ve önümüze bir kaç adet araba çıkartıyor. Örnek olarak Golf, Hyundai, Honda ve Mazda gösteriyor ve seçmemizi istiyor. Burada dikkat etmemiz gereken nokta ise oyun drag tarzı yarışları ön plana çıkartıyor yani drag yarışları çok. Bunun için hızlanma ve yol tutuşu güçlü olan arabaları seçmek daha önemli. Bunun için ilk seçeceğimiz araba Golf olmalıdır. Nedeni ise yol tutuşu ve hızlanması gayet iyi olmasının yanında diğer arabalardan da daha hafif olduğu için daha hızlı sayılabilir. Daha sonra yarış yaparak, günlük görevleri tamamlayarak ve turnuvalara katılıp başarı elde ederek para biriktirebilir ve yeni arabalar alabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

CSR Racing 2 android

CSR Racing 2-android
CSR Racing 2-android

CSR Racing 2 android platforma ilk yüklendiğin de rahebet fazla olmadı. Çünkü piyasade NFS ve Asfalt gibi 2 büyük yarış oyunu vardı zaten. Ama daha sonra onlardan daha farklı bir yarış oyunu olduğu için kısa sürede NFS ve Asfalt’ın yanında kendisine yer buldu. Bugün yarış arabaları listesin de ilk 5′ de yer alan CSR Racing 2 android drag tarzı yarış oyunları listesinde de ilk sırada yer almaktadır. Oynanış ve kontrol bakımından üst düzey bir sistemi olan, grafik ve oynanış olarak da gayet yeterli bir düzeyde olan oyun kısa zamanda yükselmesi pek de şaşırtmadı doğrusu. Sizde eğer oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

CSR Racing 2 araba

CSR Racing 2 arabaları gerçek hayatta ki arabalardan birebir aynıdır. Son gelen güncelleme ile oyunda 70 farklı model ve kalite de araba vardır. Bunlardan öne çıkan ve en gözdeleri ise şunlardır;
MINI Cooper S
M235i Coupe
Scirocco R
4C Spider
Exige Sport 350 Roadster
RS 5 Coupe
Mustang GT Prem
Corvette Stingray
Camaro SS
LB RS 5 Coupé (favorimdir)
GT-R (R35) Premium
Viper GTS
SLS AMG Black
Corvette Stingray Z06
Shelby GT350R (diğer bir favorim)

CSR Racing 2 apk

CSR Racing 2 apk ile oyunda daha önce yapılmış bir kaç hile dosyası oyundan kaldırıldı ve açıklar kapatıldı ama hala bir kaç oyuncu hile yapmaya çalışıyor tabi ki de ama yapımcılar bunun da önüne geçerek, oyunda hile yapmaya kalkışanları direk oyundan şutluyor. Harcadığınız emek- tabi varsa, uğraştığınız o kadar saat hepsi boşa gidecek demektir. Daha da önemlisi gelen apk güncellemesi ile oyun artık daha bir gerçekçi ve oynaması daha kolay bir hale geldi. Yeni gelen güncelleme de bir kaç yarış içi hata düzeltildi. Yeni gelen hafta içi ve hafta sonu turnuvaları, yeni günlük görevler ve en güzeli olan yeni karakterler de bir o kadar güzel oldu. Karakter dialogları düzeltildi ve daha heyecanlı yarışlarla artık bizlere daha iyi anlar yaşatacağı kesinleşti. Eğer sizde hemen oynamak istiyorsanız eğer yapmanız gereken aşağıda bulunan linke tıklamak ve indirmek. Şimdiden herkese başarılar ve iyi oyunlar dileriz.

CSR Racing 2 hack

CSR Racing 2 hack yani hile. Yapılan araştırmalara göre android oyunlar da en fazla hile kullanılan oyun kategorilerin de birince sırada yarış oyunları yer almaktadır ama oyun da hile yapmak neredeyse imkansız. Çünkü oyun da olağan dışı bir para artışı veya olağan dışı araba hareketlerin de direk oyundan uzaklaştırılıyorsunuz ve geri dönüşü de imkansız. Daha sonra oyunu silip yeniden yükleseniz dahi oyuna giriş yapamıyorsunuz. Bu sayede oyunda hile yapmak bir o kadar zor ve gereksizdir. Oyun için de bulunan arabaları almak ve onları özelleştirmek zaten kolay ve ucuz olduğu için hile yapmak vakit kaybından başka bir işe yaramıyor. Sizde eğer hilesiz bir yarış oyunu oynamak istiyorsanız adres belli. Aşağıda bulunan linkten oyunu indirebilir ve aramıza katılabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

CSR Racing 2 sistem gereksinimleri

CSR Racing 2 sistem gereksinimleri diğer yarış arabaları oyunların da olduğu gibi biraz fazla. Yaklaşık 600 mb olan oyun indirmek yaparken her hangi bir izin istemiyor. Grafik bakımın da yüksek olması oyunun bu kadar büyük olmasının yüzündendir. Tabi grafikler iyi olunca oynamak da bir o kadar zevkli oluyor. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK