PAYLAŞ

Cyberline Racing,android için yapılmış 16 yeni araba ile tam yarış keyfi yaşayın Cyberline Racing zırhlı araçlar ile de önünüze geçen rakipleri vurabilirsiniz.

indir

Haydutlar sokaklarda geziyor ve artık nefes kesen yarışlar gerçekten de nefes kesiyor; amaç hayatta kalmak. Ayrıca online mod ile isterseniz arkadaşlarımızla veya diğer oyuncularla da eş zamanlı oynayabilirsiniz.Oyunda ki 16 farklı arabadan istediğiniz arabayı seçip onunla yarışabilirsiniz. Rakipleriniz çok güçlü ve hepsi ödüllü yarışçılar olacaktır.

indir-1

Cyberline Racing’de sadece araba satın almıyorsunuz bununla birlikte arabalarınızı, silahlarınızı güçlendirebiliyorsunuz ve yarı esnasında düşmanlarınızı etkisiz hale getirip öne geçebiliyorsunuz.

maxresdefault-1

Cyberline Racing grafik kalitesi olarak orta seviyenin bir hayli üstünde kalmış ve yarış dinamikleri de gayet iyi hazırlanmış.Sizde bu heyecan dolu yarış oyununu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

unnamed

Cyberline Racing v1.0.11131 MOD APK İNDİR – 32MB

Cyberline Racing v1.0.11131 SD DATA İNDİR – 196MB

KURULUMU

Cyberline Racing v1.0.11131 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.cmta.cyberlineracing” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Cyberline Racing v1.0.11131 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cyberline Racing v1.0.11131 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyun içinde sadece normal para birimi sınırsızdır, chip hilesi olmuyor.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK