PAYLAŞ

Dawn of Titans,android savaş oyunlarını seviyorsanız tavsiye edilir. Dawn of Titans oyunu ile bol aksiyonlu bir savaşa katılıp düşmanları yok edin.

maxresdefault

Dawn of Titans, Android için yapılmış titan savaş oyunu. Komutanızda binlerce asker olucak ve siz o askerleri yönlendiriceksiniz. Kendinize bir strateji belirleyip savaşlarda kullanarak savaşı yenmeye çalışıcaksınız. Eğlenceli bir oyun olan Dawn of Titans apk indir ve komutanızdaki askerleri yöneterek düşmanlarınızı yok edin.

maxresdefault (1)

Sizin tarafınızda ve emrinizde olan binlerce asker var. Siz o askerlere emirler verecek ve savaşı kazanabilmek için onları doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Kendinize bir savaş stratejisi yapıp askerlerinize stratejinizi anlatacaksınız. Onların doğru zamanda hareket edip savaş kazanmak için mücadele etmelerini sağlayacaksınız.

Dawn of Titans v1.13.3 MOD APK İNDİR – 74MB

Dawn of Titans v1.13.3 SD DATA İNDİR – 695MB

KURULUMU

Dawn of Titans v1.13.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.naturalmotion.dawnoftitans” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Dawn of Titans v1.13.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Dawn of Titans 1.13.3 elmas hile apk : oyun içinde sahip olduğunuz maksimum miktarda elmas harcayabilirsiniz elmasınız asla azalmaz ancak 1000 elmaslık bir titan paketi için 1000 elmasınız olmak zorundadır aksi halde harcama yapamazsınız.

Dawn of Titans 1.13.3 para hile apk : sınırsız elmas ile dilediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK