DBZ: O Renascimento de F oyununun android hileli apk indirip DBZ: O Renascimento de F hileli mod ile oynayabilirsiniz. DBZ: O Renascimento de F Hile indir

DBZ: O Renascimento de F Nasıl Hile Yapılır

DBZ: O Renascimento de F oyuncuların her savaş öncesi, savaşmak istedikleri karakterleri seçtikleri sıra sistemine dayalı bir JRPG savaş oyunudur. İlk başta, sadece Goku, Ten Shin Han ve Master Muten Roshi kullanabileceksiniz; fakat daha sonra oyunu oynadıkça Vegeta, Krilin ve Son Gohan gibi yeni karakterlerin de kilidini açabileceksiniz.
DBZ: O Renascimento de F oyununda savaşma yöntemi geleneksel JRPG oyunlarındaki savaşlara çok benzer: her seferinde üç savaşçınızla üç kez saldırabileceksiniz. Her birinin kendine özgü saldırı şeklinin olduğunu aklınızdan çıkarmayın, bu da Krilin’in ünlü Destructo Disc tekniğini kullanırken, Son Goku’nun saldırı için güçlü enerji toplarını kullanacağı anlamına gelir.
Oyun oldukça basit ve sorunsuzdur çünkü DBZ: O Renascimento de F oyununda herhangi bir hikaye ya da konu yok. Onun yerine, sayısız farklı düşmanla yüzleşirsiniz ve bu düşmanların çoğunluğu da Galactic Frieza Army’dendir.
Savaş sistemi klasik RPG oyunlarındaki savaş şekline çok benzese de, gerçek şu ki DBZ: O Renascimento de F bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda karar verme ve yönetim ile ilgili herhangi bir nesne bulamayacaksınız. Hatta hiç bir şeyi ayarlamanıza bile gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken şey karakterlerinizi zafere taşımak.