DC Battle Arena oyununun android hileli apk indirip DC Battle Arena hileli mod ile oynayabilirsiniz. DC Battle Arena Hile indir

DC Battle Arena Nasıl Hile Yapılır

DC Battle Arena, DC Comics kahramanları arasında geçen heyecan verici savaşlarda silahlandığınız (MARVEL Super War’a benzeyen) bir aksiyon oyunudur. Android evreninde bulunan herhangi bir MOBA’da olduğu gibi, göreviniz girdiğiniz bütün savaşlarda kazanmak için her bir karakterinizin yeteneklerini birleştirerek gittikçe güçlenen takımlar oluşturmaktır. Ayrıca, yol boyunca Harley Quinn, Batman, Superman, Green Lantern ve Wonder Woman’ın ikonik güçlerine şahit olacaksınız.
Görseller bu türdeki oyunlarda her zaman olduğu gibidir, bu yüzden zenithal perspektifi ile her şeyi yukarıdan izlersiniz. Takımınızı oluşturduktan sonra, kilidini açtığınız karakterlerle arenaya girmeye hazır olacaksınız. Benzer şekilde, aldığınız ödüller ile kahramanlarınızın bazı becerilerini geliştirebilirsiniz. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından rakiplerinizle karşılaşırken bu savaşa heyecanı artırmak için çok oyunculu modda arkadaşlarınızla katılabilirsiniz.
DC Battle Arena’da, oyuna başlamak için çok sezgisel bir kontrol sistemi bulunur. Oyuncularınızın her senaryoyu keşfetmesine izin vermek için joystick’inizi hareket ettirmelisiniz, ekranın sol tarafında oyunu her etkinleştirildiğinizde bu joystick açılacaktır. Uygulayabileceğiniz saldırılar her zaman ekranın sol tarafında bulunur. Oradan, düşmanlarınızın yaşam gücünü azaltmak için saldırı ve savunma hareketlerinin kombinasyonlarını kullanmak size kalmış. Yol boyunca tüm paraları almayı unutmayın, daha sonra yeteneklerinizi kuvvetlendirmek ve geliştirmek için kullanışlı olacaklardır.
DC Battle Arena’da savaşlar çok dinamiktir, yolunuzu bulmak için sol üst köşedeki haritayı kullanmak isteyeceksiniz. Aynı şekilde, her maçın bitiminde kalan süre ve dahil olan tüm takımların durumu hakkında bol miktarda bilgi bulunur – kazanmak için bu sekmelerin hepsini açık tutmanız gerekir.
DC Battle Arena, DC Comics evrenindeki en seçkin karakterlere karşı savaşmanın tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli bir MOBA’dır. Rekabetçi bir kadro oluşturarak ve bu kadroyu eğiterek, gerçek zamanlı PvP savaşlarında rakiplerinizi şaşırtan büyük bir saldırı avantajı elde edebilirsiniz.