PAYLAŞ

Deer Hunter 2016  “Glu” tarafından tasarlanmış bir oyundur.Deer Hunter 2016, Goole play üzerinde bulunan popüler oyunlardan biridir. Eğer sizde avlanmayı seviyorsanız Deer Hunter 2016 oyununu mutlaka denemelisiniz.

indir

 

Deer Hunter 2016 sürümü ile marketteki yerini aldı. Sevilen bir avıcılık oyunu olan Deer Hunter 2016 sürümü ile daha iyi bir avcılık deneyimi sunuyor. Daha iyi grafikler ve efektler ile eğlenceli bir şekilde avcılık yapıcaksınız. Gelişmiş silahlar ile sessiz bir şekilde avınıza doğru yaklaşın ve kendinizi fark ettirmeden onu avlamaya çalışın.

unnamed

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir avcılık oyunu olan Deer Hunter 2016’da oyunun isminin aksine sadece geyik avlamıyoruz. Deer Hunter 2016’da dünyanın farklı noktalarına yolculuk ederek farklı iklim şartlarında avlanmaktayız. Kimi zaman buzullarla kaplı kutuplarda av ararken kimi zaman da Afrika’nın sıcak ve kurak düzlüklerinde avlanmaya çalışıyoruz. Bu mücadelelerde dikkatli olmazsanız avcı yerine av olabilmeniz de mümkün.

indir-1

Oyunda dev timsahlar ve güçlü kutup ayıları gibi yırtıcılar sizi yem olarak görmekteler. Bu tehlikelere karşı nişan alma yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor.Oyunu hileli indirmek için aşağıdaki apk dosyasını indirebilirsiniz.Bol eğlenceler…

deer-hunter-2016-organs-shot

Oyun Adı: DEER HUNTER 2016
Oyun Türü: Aksiyon
Dil: İngilizce
Boyut: 65,75 MB
Geliştirici Firma: Glu
Dosya Türü: .apk

DEER HUNTER 2016 v3.0.1 MOD APK İNDİR – 66MB

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK