DISTRAINT: Pocket Pixel Horror oyununun android hileli apk indirip DISTRAINT: Pocket Pixel Horror hileli mod ile oynayabilirsiniz. DISTRAINT: Pocket Pixel Horror Hile indir

DISTRAINT: Pocket Pixel Horror Nasıl Hile Yapılır

DISTRAINT: Pocket Pixel Horror, büyük bir şirket için çalışan hırslı bir genç adam olan Price’ı oynadığınız 2D korku macerasıdır. Zavallı yaşlı bir kadının mülküne el koymak zorunda kaldığında, karakterinizin hayatındaki her şey değişir.
DISTRAINT: Pocket Pixel Horror’daki kontroller, dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Ekranın alt kısmında, karakterinizi bir yandan diğer yana hareket ettirmek için yön tuşlarını, diğer karakterlerle etkileşim için tuşlar ve ortamlar bulunur.
Herhangi bir düzgün grafik macerada olduğu gibi, DISTRAINT: Pocket Pixel Horror’da farklı karakterlerle konuşabilir, nesneleri kapabilir ve bulmacaları çözebilirsiniz. Bütün bunlar karanlık ve baskıcı bir atmosferde, gerçekten yoğun anlar yaşatır.
DISTRAINT: Pocket Pixel Horror, mükemmel bir atmosfere ve inanılmaz derecede ilginç bir hikayeye sahip 2D bir grafik maceradır. Oyun ayrıca tamamlanması için doğru miktarda zaman alır (yaklaşık iki saat) ve gerçekten büyüleyici grafiklerle birlikte gelir.