PAYLAŞ
     Dream League Soccer 2018 APK Bugün yine size efsane bir futbol oyununu tanıtacağız ve yükselmeniz için elimizden gelen her şeyi size sağlayacağız. Öncelikle Dream League Soccer 2018 APK uygulaması diğer futbol oyunlarından biraz farklıdır. Peki bu fark ne mi?

Dream League Soccer 2018 APK

Tabi ki de Kümeler. Oyuna başladığınız andan itibaren bir yarışın içine giriyorsunuz ve futbolun heyecan verici macerası adeta sizi için çekerek oyuna hapsediyor. Oyunda bulunun 6 farklı küme senin yükselmen için gereken en iyi tecrübeyi kazanmanda yardımcı olacaktır. Kümeler ise;Bronz-Gümüş-Altın-Platin-Elmas ve Şampiyonlar Ligi olarak en düşükten güçlüye göre sıralanmıştır. Yapmanız gereken ise takımınızı en iyi şekilde ayarlamak ve karşınıza gelen rakipleri tek tek mağlup etmektir.​ Şuan da trend sıralamasında ilk 5’de olan Dream League Soccer 2018 APK uygulaması bir futbol oyununundan ne bekliyorsanız hepsinin karşılığını bulabileceğiniz bir oyundur. Yapmanız gereken ise Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indirmek ve bu eğlenceli futbol dünyasına bir an önce ayak basmak.

Dream League Soccer 2018 indir

Dream League Soccer 2018 APK uygulaması tüm akıllı telefonlara ve android işletim olan tabletlere uyumlu olup, oynarken hiç bir şekilde sorun çıkarmaz. Oyunun kontrolü de çok kolaydır. Ekranın sol altında bulunun hareket tuşları ve sağ altta bulunun şut çekme,orta açma,pas vb kontrolleri vardır. Maçın oynandığı esnada hiç bir şekilde donma olmadan oynamak istiyorsanız eğer Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indirmelisiniz. Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indirmek size sadece oyunu daha iyi kontrol etmenizin yanı sıra oyunla ilgili bazı içerikleri de elde etmenizi sağlar. Meselanmaçınızın olduğu takımın kadrosunu ve taktiklerini göremiyoruz ama Dream League Soccer 2018 APK uygulaması sayesinde her şeyi görebileceğiz ve takımımızın taktiğini ona göre ayarlayabileceğiz. Böylelikle maçlarda daha iyi skorlar elde edip kupa savaşında rakiplerimizin bir adım önünde olabiliriz.

Dream League Soccer 2018 APK indir

Dream League Soccer 2018 APK uygulaması tamamen Türkçe ve çevirim içi bir oyun olduğu için sizin liginizde bulunan diğer takımların da ne yaptığını anlık olarak görebileceksiniz. Yaptığı transferler,kulüp de olan teknik heyetle ilgili değişimleri öğrenebilir ve ona göre maçtan önce kendinizi ayarlayabilirsiniz. Dream League 2018 APK uygulamasının size bir diğer güzelliği ise bu uygulamayı indirdiğiniz de karşı takım oyuncularını morallerini ve sağlık durumlarını da görebilecek ve ona göre hareket edebileceksiniz. Oyun içinde bulunan diğer oyunlar ile arkadaş ekleme sayesinde arkadaş olabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Bu sayede birbirinize taktikler vererek daha güçlü olmanıza yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca arkadaşınız sizin maçınızın oynandığı esnada oyunda ise sizin profil sayfanıza girerek size destek olabilir ve %5’lik bir avantaj ile maça başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indirmek.

dream league soccer 2018 para hilesi

Dream League Soccer 2018 APK uygulamasında toplam 6 küme ve her kümenin kendi kupa maçları olduğu gibi ayrıca tüm kümeleri de kaplayan bir genel turnuva vardır. Bu turnuvalardan birini kazanmak size oyun içinde ciddi bir şöhret ve para kazandıracağı gibi Dream League Soccer 2018 para hiesi uygulamasını indirenler bu kazanımlardan ek olarak uygulamanın size verdiği hediyeleri de kazabilecek ve çifte zafer kutlayacaktır. Turnuvaların düzenlenme şekli ise tamamen oyunun kendi sistemleri üzerine kuruludur. Yani siz altın kümedeyseniz karşınıza elmas yada platin kümeden gelme ihtimali yoktur. Kendi kümeniz için yapılacak turnuvaları kazanarak bir üst kümeye çıkabilir ve kazanacağınız ödül boyutlarını arttırabilirsiniz. Tüm bunlara sahip olmak için Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

dream league apk

Dream League Soccer 2018 APK uygulamasında istediğiniz gibi stadyum inşa edebilirsiniz. Yani oyun sizden ilk önce
stadyum kapasitesini yükselt yoksa koltukları yükseltemezsin gibi şartlar koşmuyor. İstediğiniz yerden başlayarak
stadyumunuzu büyütebilir ve eviniz de oynayacağınız​ maçlar da arkanıza taraftar desteğini de alarak zafere ulaşabilirsiniz. Büyüttüğünüz staydumunuza seviye 5’den sonra ise istediğiniz ismi verebilir,rengini değiştirebilir ve hatta oyuncuların morallerini arttırmak için soyunma odalarına oyunların posterlerini asabilirsiniz. Bu kadar geniş yelpazesi olan başka bir futbol oyununun olmadığını hatırlatır ve en kısa zaman da sizleri Dream League Soccer 2018 hile uygulamasına bekleriz. Dream League Soccer 2018 indir uygulaması sayesinde ilk giriş yaptığınızda da sizi yalnız bırakmayacak ve yükselmenize destek olacak bir kaç ufak hediye vererek sizlerin oyuna adapte olmasına yardımcı olacağız. Haydi daha fazla beklemeden Dream League Soccer 2018 APK uygulamasını indir ve sende aramıza katıl. Birbirinden farklı turnuvalar, müzeni süsleyecek kupalar ve futbolun bu kesintisiz aksiyonu seni bekliyor. Vakit kaybetme.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK