PAYLAŞ

İki boyutlu ve anime çizimleriyle ön planda olan bol aksiyonlu oyunlar arasında çok sevilen bir yapım olan Dungeon Fighter Online için konuşuyoruz bu yazımızda.
dfo_summoner____by_skence-d8sct97

Dungeon Fighter Online,  Ağustos 2015’te çıkan, Neople tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur. Dungeon Fighter Online, Windows platformunda çalışıyor. Dungeon Fighter Online’ ın içeriğinden bahsedecek olursak; oyunda bir sürü  “event” var. Bu “event”  lara  15 günlük premium veriliyor. Oyunda hız yapmak istiyorsanız, bu oyun size 2 çeşit seçenek sunuyor. Karakter seçiminde “event” seçerseniz oyun sizin için daha avantajlı oluyor. Daha hızlı kasıyorsunuz. Normal bir karakter seçerseniz, standart bir karakterle oyuna devam ediyorsunuz.

Karakterler

Oyunda bir sürü  karakter ve sınıf var.  Sınıflar da kendi içerisinde sınıflara ayrılıyor. Karakterlerin kadın ve erkek versiyonları ön plana çıkıyor. Buna bağlı olarak hareketleri de bir nebze değişiyor. 
Dungeon Fighter Online’ da oynanabilir ırklara gelecek olursak Human, Alfar(dark elf), Mahirim, Mirdain(elf), Ork ve Dwarf ön planda. Oyunda 1000′ den fazla skill mevcut. Ve Dungeon Fighter Onlin’dan bir güzellik daha geliyor. Oyunun bir önceki versiyonunda karakterini geliştirmek diye bir şey yoktu ama bu oyunda karakterinizi geliştirebiliyorsunuz.
Oyunda; Zindanlar ve tavan aralarında gidip geliyorsunuz. Bu bir döngü gibi. Siz gidip geldikçe zindanlar sürekli büyüyor. Ardından dövüşler oluyor. Oyunun nefes kesen yanı ise çok fazla efekt olması. Bu oyun adeta sizleri büyüleyecek. Bizden bu kadar sıra sizde, hala oynamadıysanız mutlaka oynayın

Dfo_new_logo

Dungeon Fighter Online Hilesi için  TIKLAYINIZ

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK