PAYLAŞ

Euro Truck Simulator 2 2016 – Türkiye, İstanbul 30 DLC Paketi Türkçe Full indir

Tüm zamanların en çok sevilen simülasyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2‘yi sizlerle paylaşıyoruz. Full indir seçeneği mevcut olan oyunumuzda 30 DLC vardır. Hepsi birbirinden sağlam ve oyuna aşık eden türden. Yeni patch ve dlc ile eklenen şehirlerden bazıları şunlardır;

Katowice, Budapeşte, Gdansk,Ostrava, Olszyun, Bialyzstok, Debrecen, Warsava/Varşova, Lublin, Krakow, Kosice, Banska Lodz ve Bystrica.

Eklenen bazı ülkelerde şunlardır;

Macaristan, İrlanda, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya ve Türkiye.

Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası MAP DLC

Arkadaşlar bu DLC ile oyunda Türkiye haritasını bulacaksınız. İnanılmaz benzeyen noktalar var.  Resmen bire bir aynısı diyebilirsiniz çoğu kısma. Euro Truck Simulator 2 Türkiye ve İstanbul mevcut. Bunun yanında Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Rize, Trabzon, Samsun, Eskişehir, Sivas ve Edirne mevcut paketin içerisinde. Bazı illerde ufak problemler var ama inanın çok dikkatli olmak gerek o hataları görebilmek için. Türkçe dil desteği ile zaten tadından yenmez bir oyun haline geliyor.

Kornayı selamlaşmak için kullanan Türk oyuncular zaten Avrupalı gençleri epey eğlendiriyor. Hatta bunları Youtube gibi sosyal platformlarda paylaşarak şaşkınlıklarını belirtiyorlar. Kaldı ki Türk Haritası eklendiği için kimbilir neler göreceğiz neler 🙂

Ayrıca Türkçe yama ile oyun çok daha anlaşılır bir hal alıyor. Türkçe radyo frekansları bile düşünülmüş. Neyse lafı çok uzatmadan sizleri de bu eşsiz oyuna davet ediyoruz. İndirme linkleri aşağıda yer alıyor. Takıldığınız yer olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Hızlı İndirme Linki

Euro Truck Simulator 2 Türkiye indir

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK