Evangelion: Eva Dawn oyununun android hileli apk indirip Evangelion: Eva Dawn hileli mod ile oynayabilirsiniz. Evangelion: Eva Dawn Hile indir

Evangelion: Eva Dawn Nasıl Hile Yapılır

Evangelion: Eva Dawn, Gainax’ın tanınmış anime orijinal hikayesini takip etmek için elinden geleni yapan bir aksiyon oyunudur. Tabii ki, oyun tonlarca melek ‘minyonlarına’ karşı daha fazla savaş içeriyor, ancak orijinal anime videoları da dahil olmak üzere hikayenin temelleri kesinlikle mevcut.
Hikaye modu, Shinji Ikari’nin Nerv’e gelişi ve EVA-01 ile Tokyo-3’e saldıran üçüncü Melek Sachiel arasındaki aşağıdaki sırıdaki başlar. Farklı seviyeler, sanki tonlarca düşmanı yenmenizi gerektiren bir yan kaydırma ritmi gibi gelişir. Bunu yapmak için, o anda kullandığınız EVA’ya bağlı olarak değişen tüm farklı saldırıları kullanmanız gerekir.
Seviyeleri tamamlayıp kaynakları topladıkça, EVA’larınızı geliştirebilir ve yenilerini açabilirsiniz. Toplamda, orijinal serideki ve bu oyunda diğer birçok özel olan da dahil olmak üzere bir düzineden fazla farklı EVA bulacaksınız.
Evangelion: Eva Dawn, Hideaki Anno’nun çalışmalarının hayranları için gerçek bir zevktir. Son olarak anime dünyasındaki ana adımlardan birinden esinlenilen kaliteli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Kısacası, muhteşem grafikler ve hassas bir kontrol sistemi ile olağanüstü bir oyun.