Evolution 2 Battle for Utopia oyununun android hileli apk indirip Evolution 2 Battle for Utopia hileli mod ile oynayabilirsiniz. Evolution 2 Battle for Utopia Hile indir

Evolution 2 Battle for Utopia Nasıl Hile Yapılır

Evolution 2 Battle for Utopia, RPG oyunlarının üçüncü şahıs bir tetikçi oyunu. Oyuncular Utopia gezegenini fethetmek uğruna savaşa hazırlar – şimdi canavar devlerin, robot suikastçilerin ve alçak yaşam çetelerinin hakim olduğu yanan bir cehennem.
Bu destandaki ilk oyun başlangıçta sadece bir tıklama oyunuydu, ama yaratıcıları bu kez tamamen yepyeni bir özellik eklediler. Evolution 2 Battle for Utopia, bu oyun serisindeki ilk üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Kontrol sistemleri çok basit. Sola kaydırmak, her seviyede hareket etmenizi sağlarken, sağa kaydırmak atış yapmanızı sağlar.
Evolution 2 Battle for Utopia’da her bir seviyede amacınız, yol boyunca ortaya çıkan düşmanları yok etmektir. Bu görev genellikle sizi 1-2 dakika süren oyundan herhangi bir yere götürmez. Gittikçe zorlaşan seviyeleri geçtiğinizde yeni ek içeriğin kilidini de açacaksınız. Yeni yardımlar, daha büyük ve daha iyi silahlar, yeni aksesuarlar ve çok daha fazlasını seçin.
Evolution 2 Battle for Utopia eğlenceli bir aksiyon oyunu. Göze çarpan grafikleri ve hassas ayarlanmış, orijinal kontrol sistemi ile bu oyun akıllı telefonunuz gibi dokunmatik cihazlar için üretildi. Ancak, bunlar yine de yeterli değilse, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde eşleşmenizi sağlayan bir sosyal bileşeni de oluşturdular.