PAYLAŞ

Programsız Takipçi Hilesi 2016

Sosyal medya’da fenomen olmak, birçok gencin en büyük hayalleri arasında yer alıyor. Öyle ki milyonlarca kişinin ziyaret ettiği platformlarda göz önünde olmak, elbette ki herkesin hoşuna gider. Bunun için çeşitli internet siteleri, çeşitli uygulamalar ve çeşitli sistemler mevcut. Bu sistemler sayesinde organik olmasa da yapay olarak belirli bir kitleye erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca erişmiş olduğunuz kitle de kesinlikle küçümsenecek bir kitle değil. Tabii ki de takipçi ve abone sayınız, kullandığınız sisteme bağlı olan kullanıcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ancak eğer ki ciddi anlamda büyük bir kitle istiyorsanız, elinize geçen tüm panellerde işlem yapmanız gerekecektir. İstediğiniz kitleye ulaştıktan sonra paylaşım yapmaya başlayabilir, bu paylaşımlara gelen beğeniler ile de takipçilerinizin aktifliğini ölçebilirsiniz.

Panellerin yanı sıra çeşitli fenomen olma platformları da var. Bu platformlar da gerçekten işe yaramaktadır. Bu sistemlerden elde ettiğiniz puanlar kadar istediğiniz herhangi bir sosyal medya platformundaki sayfa veya hesabınıza abone ve takipçi çekebilirsiniz. Herhangi bir maliyeti olmadığı için bu yolla da hesabınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz bu sistemdeki üyeliğinize ücretli bir şekilde puan satın alarak daha fazla aboneye sahip olabilirsiniz. Kısacası ne kadar fazla bir bütçe ayırırsanız o kadar fazla takipçiye sahip oluyorsunuz. Organik takipçi ve bot takipçi kavramlarını lütfen karıştırmayın. Bot program ürünüdür, gerçek kullanıcı ise organiktir. Önemli konulardan biriside reklamsız olmasıdır.

İnstagram Takipçi Hilesi 2016

Instagram Takipçi Hilesi 2016 Programsız
Instagram Takipçi Hilesi 2016 Programsız

Instagram, özellikle 2014 yılı itibariyle ciddi bir şekilde popülerliğe kavuşmuş bir sosyal medya platformu. Kişilerin genellikle anlık resimlerini paylaştıkları bu platform, şu anlarda da ciddi bir şekilde kullanım oranına sahip. Dünya çapında hizmet veren Instagram’da ortalama 700 milyon kadar kullanıcı var. Bu kullanıcı sayısı da dünyanın neredeyse 1/10’luk bir kısmını oluşturuyor. Yani dünyadaki her 10 kişiden birisi Instagram kullanıyor diyebiliriz. Bu kadar fazla kişinin bulunduğu bir ortamda ön planda olmak, gerçekten de kişiler için oldukça büyük bir avantaj oluyor. Ayrıca dilerseniz bu popülerliğinizi reklama dökerek gelir de elde edebilirsiniz. Herkes, sosyal medyada fenomen olan kişilerin hesabından reklamının yapılmasını ister. Dilediğiniz fiyatlarda, firmaların reklamlarını hesabınızda yayınlayabilir, bu sayede para kazanabilirsiniz. Instagram programsız takipçi kasma yöntemini açıklıyoruz şimdi.

Şimdi gelelim bu platformda popüler olmaya. Öncelikle bir adet Instagram profil hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bu profili dilerseniz kendi isminize göre gerçek bir profil oluşturabilir, dilerseniz de sahte bilgiler ile bir fake profil oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra GT yani Geri Takip yöntemi ile belirli bir takipçi kazanabilirsiniz. Ancak bu yöntem ile kazanacağınız takipçiler, sizin sosyal medya fenomeni olmanıza yetmeyecektir. Çünkü bu yöntem ile takipçi kazanmak gerçekten de oldukça zor. Eğer ki büyük düşünüyorsanız, mutlaka büyük bir panel sahibi ile iletişime geçmelisiniz. Panel sahibi olan kişiler, Instagram sistemine üye olan kişilerin belirli bir kısmının bilgilerini ele geçirerek bu bilgileri sistemlerine eklerler. Sistemde hazır olarak bulunan bu kullanıcılar, yönetimden gelen bir talep ile birlikte belirtilen hesaplara takipçi veya abone olarak eklenir. Yani panelde fazla kullanıcının olması sizin için çok daha iyi olacak. Panel sahipleri, sizden doğal olarak belirli bir ücret isteyecektir. Kendi bütçenizi de çok aşmayacak şekilde size yeterli olacağını düşündüğünüz kullanıcı sayısında abone satın alabilirsiniz. Satın alırken, paneldeki kullanıcıların gerçek kullanıcılar olmasına dikkat edin. Çünkü bot olarak tabir edilen sahte hesaplar, herhangi bir beğeni veya yorum işlemi yapmamaktadır. Bu tür takipçiler, sadece hesabınızdaki takipçi sayısını arttırır ve başka hiçbir işe yaramaz.

Instagram programsız takipçi için şurada ki adrese gidin : http://link.tl/Dwxb

Twitter Takipçi Hilesi 2016

Twitter Takipçi Hilesi 2016 Programsız
Twitter Takipçi Hilesi 2016 Programsız

Sıra geldi Twitter’a. Twitter, 2006 yılından bu yana popülerliğini arttırarak giden bir sosyal medya platformu. Bu platform, diğer sosyal medya sitelerinden farklı olarak çeşitli sınırlamalara sahip. Örneğin bu platformda 140 karakterden daha uzun bir paylaşım yapamazsınız. Bu küçük değişiklikler de, bu sistemi en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından birisi haline getirmiş. Genellikle özlü söz, caps veya komik durumlar paylaşılan bu ortamda da istediğiniz kitleye erişerek sosyal medya fenomeni olabilirsiniz.

Twitter takipçi sistemi de tamamıyla aynı. Twitter için kurulmuş olan bir panel, bizim için yeterli olacaktır. Her zaman olduğu gibi panel içerisindeki kullanıcı sayısı bizim için yine oldukça önemli. Paneldeki kullanıcı sayısı kadar kullanıcıyı hesabımıza çekerek hesabımızın büyümesini sağlıyoruz. Bu platformda dikkat edilmesi gereken nokta şu ki, yeni hesaplara çekilen takipçiler hesabın kapanmasına neden olabilir. Bu yüzden en az 1-2 yıllık Twitter hesaplarına takipçi çekme işlemi uygularsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Programsız Twitter Takipçi kasmak için bu adrese gidin : http://link.tl/DwwS

Facebook Takipçi Hilesi 2016

Facebook Takipçi Hilesi 2016 Programsız
Facebook Takipçi Hilesi 2016 Programsız

Facebook, 2007 yılından bu yana Dünya’nın en popüler sosyal medya sitesi. Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, bu gün en çok girilen internet sitesi olma ünvanını da elinde bulunduruyor. Kısacası bu platformda fenomen bir hesaba sahip olmak, İstanbul’un en güzel semtinde villa sahibi olmaktan çok daha büyük bir ayrıcalık. Facebook takipçi hilesi ile çok popüler olabilirsiniz.

Facebook panelleri, diğer sistemlerin panellerine göre daha nadir bulunmakta. Dolayısıyla fiyatları da diğer sistemlere göre daha pahalı olabilir. Bunun yerine Facebook sayfalarınıza beğeni alarak erişmek istediğiniz kitleye daha kısa bir süre içerisinde ulaşabilir, ayrıca tüm bu erişimleri çok daha uygun bir fiyata satın almış olursunuz.

Programsız Facebook takipçi kasmak için şu adrese gidin : http://link.tl/DwwF

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK