Fairy Tail: Magic Guide oyununun android hileli apk indirip Fairy Tail: Magic Guide hileli mod ile oynayabilirsiniz. Fairy Tail: Magic Guide Hile indir

Fairy Tail: Magic Guide Nasıl Hile Yapılır

Fairy Tale: Magic Guide (妖精的尾巴:魔导少年) Hiro Mashima’nın yarattığı bir fantastik ve macera dünyasında sizi içine çeken çevrimiçi bir RPG’dir. Kendi adını veren Manganime’ye dayanan bir MMORPG, Natsu Dragneel, Lucy Heartfilia, Erza Scarlet ve diğer tüm sevilen karakterlerle heyecan verici bir maceraya atılıyorsunuz.
Fairy Tail: Magic Guide’da yapılacak ilk şey ana karakterinizi seçmek. Her biri diğerlerinden farklı 2 veya 3 uzmanlık arasından seçim yapabileceğiniz 8 farklı sınıf mevcut. Ana karakterinize sahip olduğunuzda yapmanız gereken tek şey, zengin nüfuslu Fairy Tail evrenine dalmak.
Oyunda ilerlemek için çeşitli görevleri yerine getirin. Gerektiğinde, bu oyunun en önemli yönlerinden biri olan savaşa hazır olmanız gerekir. Fairy Tail: Magic Guide’daki savaş sistemleri sıra tabanlıdır, bu yüzden ekibinizdeki her üyenin kendi sırasında ne yapacağını seçmek size kalmış. Oyunda ilerledikçe bu beceriler artar ve ilerlerse de, birçok farklı saldırıya erişebilirsiniz.
Fairy Tale: Magic Guide, orijinal manganimenin tüm hayranlarını şaşırtacak bir MMORPG (devasa rol yapma oyunudur). Hashima’nın çalışmalarının kahramanlarıyla dolu bir karakter takımı, Fairy Tail’in fantastik dünyasını akıllı telefonunuza getiriyor.