PAYLAŞ

Köy yaşantısını yaşamak ve hayallerini oyunda gerçekleştirmek için çıkartılan bu oyunda tarlanızı ekip biçmek,çeşitli hayvanlar besleyip hayvan ve ürünlerinizi satarak arazinizi geliştirebilirsiniz.

indir

GIANTS Software firmasının oyun dünyasına kazandırdığı Android telefon ve tabletlerin en çok oynanan oyunlarından birisidir.

maxresdefault

Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçları ile bulunduğunuz şehirde size ait olan arazi işlemek ve para kazanmaktır.Bu oyunu sizlere mod apk başka bir deyişle sınırsız para hileli olarak sunuyoruz bu sayede dilediğiniz çiftlik aracını satın alabilir, arazinizi istediğiniz gibi büyütüp görevleri bitirebilirsiniz.

unnamed

Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Kuhn, Amazone ve Krone gibi markalara ait yüzlerce araç sizleri bekliyor. Grafikleri 3D’dir.Ses kalitesi de iyi seviyededir.Farming Simulator 16 Google Play’de 161.500’den fazla kullanıcı telefonlarına indirmiştir.

Farming Simulator 16 v1.1.1.1 MOD APK İNDİR – 15MB

Farming Simulator 16 v1.1.1.1 SD DATA İNDİR – 119MB

KURULUMU

Farming Simulator 16 v1.1.1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.giantssoftware.fs16” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Farming Simulator 16 v1.1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 16 v1.1.1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı olan profil üzerinden ilerleyin. (yeni profil açarsanız hile aktif olmaz)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK