PAYLAŞ

Android cihazlara yeni hali ile karşımıza çıkan yeni çiftçilik simulasyon oyunlarını sevenler için Farming USA 2’yi öneririz.Son zamanlarda artan simülasyon oyunu sayısı ile hemen hemen her türde oyun görür olduk. Bunlar arasında oldukça popüler olan çiftlik simülasyon oyunlarıdır. Bu oyunlar arasında en popüler oyun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sevilerek oynanan oyunudur. Önceki sürümüne göre oldukça büyük farklılıklar gösteren bu oyunda grafiklerde iyileştirilmelere gidilmiş.

c9c9940cd89k

 

Bilgisayar versiyonuyla simülasyon oyunlarında sağlam yer edinen Farming simulatör mobil versiyon olarak karşınızda. Bilgisayar versiyonunu beğenerek oynadığımız oyunu bu kez mobil versiyon olarak deneme fırsatı bulun.

fm3

3 Boyutlu detaylı grafiklerle oyun deneyiminize yeni bir renk katacaktır. Bunun yanı sıra wifi ve bluetooth ile multiplayer deneyimini yaşayacaksınız.

fm4

Grafikleri 3D ve ses kalitesi iyi olan Farming USA 2, Google Play Store’de 5.89 TL’den satılmaktadır.Ama altta yer alan linkten apk dosyasını indirip cihazınıza kurabilirsiniz.Bol eğlenceler…

 

Farming USA 2 v0.12 FULL APK İNDİR – 73MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK