Fastlane: Road to Revenge oyununun android hileli apk indirip Fastlane: Road to Revenge hileli mod ile oynayabilirsiniz. Fastlane: Road to Revenge Hile indir

Fastlane: Road to Revenge Nasıl Hile Yapılır

Fastlane: Road to Revenge, otoyoldaki diğer tüm araçları biçmek zorunda olduğunuz bir arabayı kontrol ettiğiniz bir otomobil aksiyon oyunudur. Yol boyunca diğer araçları ve para kamyonlarını yok ederek tonlarca para kazanabilirsiniz.
Fastlane: Road to Revenge’deki kontroller son derece basittir: Sadece ekranı basılı tutun ve arabanızı hareket ettirmek için hızlıca kaydırın. Diğer arabaları yok ederken ateş gücünüzü artıran, turbo veya dokunulmazlık veren çok sayıda güç ve güç kaynağı toplayabilirsiniz.
Zorlukların üstesinden geldikçe yeni bölgelerin ve yeni araçların kilidini açabilirsiniz. Toplamda, her biri bir öncekinden daha güçlü olan 20 farklı araba sürebilir ve kendinizi düzinelerce silahla tepeden tırnağa donatabilirsiniz.
Fastlane: Road to Revenge, doğrudan ve eğlenceli bir oyunu taze bir estetikle birleştiren bir oyundur. Özel bir yorum da oyunun şarkısı için, kulaklıkla sesler daha iyi duyuluyor.