PAYLAŞ

Fifa 17 Full indir

Fifa 17 indir konusunu neden açtım biliyormusunuz… Takipçilerimizin neredeyse %99’u erkek olduğu için böyle oyunlar eklerken adeta sizin yerinize koyuyorum kendimi ve bu konuya girdiyseniz erkeğin hası olduğunuzun farkına varıyorum 🙂 Zira bu oyunu özellikle Playstation platformunda oynamayan, bilmeyen yoktur. Hatta yoktur demek yerine direk yok diyebilirim. 1995-96 Neslinden sonrası zaten gençliğini bunlar ile geçirdi. Fifa 17 oyunu da FIFA serisinin nirvanası, en iyi grafiklere sahip en iddaalı oyunu. Sizlere hemen oyun şöyle, oyun böyle bu oyun varsa taa anasının şeyi diyerek geçiştirmek istemiyorum. Yazarken duygulanıyoruz be kardeşim, Fifa 7 ile büyüyen bu gençlikten Fifa 17 oynarken duygulanmamasını beklemeyin. Erkekler ağlamaz yalanının somut delilidir Fifa. Yenilince ağlayanların, 4 kol oynayıp takım dayanışma ruhunu geliştirenlerin hatta istemsizce oynarken kafaya çıkmaların yaşandığı bir maneviyattan bahsediyorum.

Fifa 17 full indir seçeneğini buraya ekliyorum çünkü eskiden fantazi olsun diye İngilizce’den sıkılıp Arapça spiker ile coştururduk. Artık buna gerek yok çünkü Türkçe Spiker mevcut. Bu çok iyi bir yenilik çünkü geliştirilen simülatör ve yeni Türkçe yama ile oyundan çok daha fazla zevk alabiliyoruz. Spikerin sizinle sevilip üzülmesi tabiki oyunu zevkli kılan unsurlardan birisi. Yıllardır süre gelen ve artık kalıplaşmış bir soru; Pes 17 mi Fifa 17 mi…

Şöyle diyeyim, PES yıllardır rakipsizdi ve çok bi özellik eklemeden de sektörde yalnız olduğu için çok ciddi rakamlarda satış yakalıyordu. Ama 5-6 senedir Fifa gibi dişli ve sürekli gelişim gösteren bir oyun için uğraşan firmayla sektörü bölüşmek zorunda kaldı. Aslında ikiside kaybetmedi çünkü artık gençlerin ve insanların alım gücü arttı.

Fifa 17 Torrent indir

Fifa 17 torrent indir seçeneğini kullanmak için öncelikle PC’nize torrent uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Sonrasında .iso uzantılı dökümanları indirip kurmalısınız. Fifa 17 crack dosyası içindedir, direk kurulum yapabilirsiniz. Oyunu yabancı kaynaklı siteden edindim ve indirip kurdum, virüs taraması yaptım hiç sorun bulunamadı. Zaten kullanıp emin olmadığım dökümanları paylaşmıyorum biliyorsunuz arkadaşlar. Tamamen gönül rahatlığıyla aşağıda ki exe’yi indirip kurabilirsiniz. Sonrasında otomatik indirme işlemi başlayacak. Next next şeklinde oyun kurulumu yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde lütfen soru sormaktan çekinmeyin, yorum kısmına yazın.

İndirme Linkleri

Fifa 17 Full indir

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK