PAYLAŞ

Fifa 17, Electronic Arts tarafından geliştirilen bir futbol oyunu. Dünya genelinde en çok oynanan futbol oyunlarından biri olan Fifa, her yıl yeni kadrolar ve yeni takımlar ile yıllık güncelleme yapıyor. Bu güncellemelerde sadece takımlar ve oyuncular değil, aynı zamanda grafiksel ve işlevsel açıdan da pek çok büyük değişiklik yapılıyor. Yani her yeni güncel sürümün, bir önceki sürümden daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu yıl ise Electronic Arts, Fifa’nın 2017 sürümü için çalışmalarını başlattı. Çıktığı andan itibaren büyük bir popülarite yakalayacağını beklediğimiz Fifa 17 Türkçe yama dosyası burada.

Fifa 17 Türkçe Dil Yaması

Öncelikle oyunun genel dosyalarına Türkçe dil özelliği eklemeyen EA Games, bunun yanında oyunda Türk takımlarına da yer vermiyor. Buna rağmen bazı Türk futbolcular, yabancı takımda oynadığı için bu oyunda yer alma şansı yakalayabiliyor. Ülkemizde yama işleri ile ilgilenen kişiler tarafından hazırlanmış olan yamanın uygulanması da oldukça basittir.

Kurulum işlemlerini, sırasına uygun ve başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra bilgisayarınızı kapatıp açın ve oyuna giriş yapın. Giriş yaptığınız andan itibaren oyunun ana dili, takımları ve takım oyuncuları değişecektir. Bu değişiklik kapsamında Türk lig takımları da oyuna dahil olacak, Türk oyuncuları da oyunda oynama şansı bulacaktır.

Yamadaki hiçbir futbolcu değeri, gerçek değer ile %100 orantılı değildir. Tüm oyuncuların oyun performansı, tahmini değerlere göre yansıtılmıştır.  Gerçi bir çoğumuzun ilk yapacağı şey kendimize hemen edit bir kadro kurmak ve turnuvalar vs ayarlamak olacak ama asıl zevki arkadaşlarınızla oynarken alacaksınız…

Fifa 17 Türkçe Yama Kurulumu

Aşağıda ki linkten dosyayı indirip oyunun kurulu olduğu klasörün içine atın ve tekrar oyunu çalıştırın.

İndirme Linki : http://link.tl/EgIh

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK