Floyd’s Sticker Squad oyununun android hileli apk indirip Floyd’s Sticker Squad hileli mod ile oynayabilirsiniz. Floyd’s Sticker Squad Hile indir

Floyd’s Sticker Squad Nasıl Hile Yapılır

Floyd’s Sticker Squad zaman ve mekanda yolculuğa çıkan bir grup çıkartmayı kontrol ettiğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Hoş ve renkli görsel tarzı sayesinde iyi çalışan sıra dışı bir konsepttir.
Floyd’s Sticker Squad’daki göreviniz yolunuza çıkmaya cesaret eden tüm düşmanları yenerken 130’un üzerinde çıkartmayı toplamaktır. Oyunun ilgi çekici özelliği ise bir çıkartma paketini tamamladığınızda, onların size düşman olarak katılacak olmasıdır.
LemonChili Games’in bu oyunundaki kontroller, dokunmatik ekranlara mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır: ana karakteriniz otomatik olarak ateş eder ve ekrana dokunduğunuzda ileriye doğru hareket eder. Ekrandaki basit kaydırmalarla başka bir yöne de hareket edebilirsiniz.
Oyunun en özgün taraflarından biri, zaman yolculuğu faktörüdür. Floyd’s Sticker Squad, bir seviyede mağlup edildiğinizde bir çeşit geri sarma yapar. Bu olduğunda, önceki karakterinizle tekrar oynayacaksınız, bu da savaşta gücünüzü büyük ölçüde artıracak.
Floyd’s Sticker Squad, keşfedilecek tonlarca açılabilir içeriğe sahip inanılmaz derecede eğlenceli bir oyundur. Basit oynanışı, hızlı turlar için mükemmeldir. Size 50 tekrarlanabilir görev, 7 farklı karakter ve sizi iyi bir mücadeleye sokacak çeşitli patronlar da sunar.