Flying Iron VS Monster Hero oyununun android hileli apk indirip Flying Iron VS Monster Hero hileli mod ile oynayabilirsiniz. Flying Iron VS Monster Hero Hile indir

Flying Iron VS Monster Hero Nasıl Hile Yapılır

Flying Iron VS Monster Hero tüm zamanların en iyi süper kahramanları arasında destansı savaşlara katılmak için eğlenceli bir oyundur. Meydan okumayı kabul edip daha önce hiç olmadığı gibi savaşır mısınız?
Flying Iron VS Monster Hero’da, en ünlü süper kahramanlar arasında efsanevi savaşlarda savaşacaksınız: Hulk, Ironman, Spiderman Dead Pool, vb. Oynamak için, sadece karakterinizi ve rakibinizi seçin ve sonra çeşitli turlarda ölümüne savaşın.
Bir savaşı kazanmak için, ekranda farklı kontrollerle kendinizi tanımanız gerekir. İlk kontrol grubu ile hareketinizin hızını ve yönünü belirleyebilirsiniz. İkincisi ile saldırabilirsiniz. Kickboks, dövüş sanatları ve muay thai gibi farklı savaş tarzlarına dayalı çeşitli saldırılar mevcuttur. Bu hareketlerin ve iyi bir mücadele stratejisinin doğru kombinasyonuyla, herkese karşı kazanabilirsiniz.
Flying Iron VS Monster Hero’nun beş farklı zorluk seviyesi ve iki oyun modu vardır. Bu yüzden biraz eğlenmeye ve destansı savaşlarla savaşmaya hazırlanın!