PAYLAŞ

Formula 1 2017 indir, yarış oyunları sektörü ülkemizde büyük bir yerde. Özellikle küçük erkek çocuklar ve profesyonel gençler tarafından en çok tercih edilen oyunlar ise araba ve motor yarışları. Bu sektördeki ilgiyi gören oyun yapımcıları da, dolaylı olarak rotalarını bu sektöre çevirmiş durumdalar. Her ne kadar ülkemiz de dahil olmak üzere birçok kişi yarış oyunları üretmeye çalışsa da bu oyunların hiçbirisi F1 oyunlarının yerini tutamayacak gibi görünüyor. Özellikle çeşitli spor kanallarında yayınlanan F1 yarışları, izleyicilerde gerçekten büyük bir heyecan oluşturuyor. Kendilerini bu yarışın ve ezeli rekabetin içerisinde bulmak isteyen oyun severler de, bu yarışların oyununu indirmek istiyor. Bu büyük ilgiye ilgisiz kalmak istemeyen F1 ekibi, yeni bir oyun ekibi geliştirerek oyun oluşturma işlemlerini 1996 yılında başlatmıştı. Yani 1996 yılından bu yana belirli aralıklarla F1 oyunları piyasaya sürülmekte. Oyunlar arasında indir seçeneğine sahip olanlardan en iyisi diyebiliriz.

Bu aralar en çok beklenen oyun da F1 Formula 2017 oyunu. En son hatırlayacağınız üzere F1 2015 ile buluşmuştuk. Gerçekten grafik ve ses açısından oldukça profesyonel bir oyun olan F1 2015, yarış ile pek ilgisi olmayan kişilerin dahi ilgisini çekmişti. Bu oyunda gerçekten bir çok zorluğun üstesinden gelen F1 Game ekibi, yeni hedeflerini 2017 oyunu için koydu. Bu oyun için daha geniş bir araba kütüphanesi oluşturmak isteyen F1, oyun içerisindeki görsellerin ve seslerin kalitesini de yeniden daha da yükseklere çekmek istiyor. Öyle ki bir önceki yılda da aynı hedefi koymuştu ve 2015 yılında bu hedeflerini aştıklarını herkes görmüştü.

Oyun, henüz geliştirilme aşamasında olduğu için internet ve diğer platformlarda henüz paylaşılmadı. 2016 yılında da herhangi bir versiyonu paylaşılmayan bu oyunun en son çıkan ve en çok tercih edilen sürümü 2015. Bu sürümü internet sitelerinin birçoğunda veya oyun paylaşım platformu olan Steam’de bulabilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK