Frontline Guard: WW2 oyununun android hileli apk indirip Frontline Guard: WW2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Frontline Guard: WW2 Hile indir

Frontline Guard: WW2 Nasıl Hile Yapılır

Frontline Guard: WW2, beş kişiye kadar kişiden oluşan iki takımın heyecan verici üç dakikalık savaşlarda karşı karşıya geldiği II. Dünya Savaşında geçen bir çok oyunculu nişancıdır. Süre dolduğunda en çok parça tesirliyi bombaya sahip olan kazanır.
Frontline Guard: WW2 bir nişancı oyununun tipik kontrollerine sahiptir: karakterinizi hareket ettirmek için sol başparmağınızı kullanın ve sağ başparmağınızla silahınızla nişan alın. Elle ya da otomatik olarak ateş etme seçiminize bağlı olarak silahınızı ateşleyebilmeniz için bir buton görünebilir. Tecrübeli oyuncuların otomatik ateş etmeyi kapatmaları tavsiye edilir.
Frontline Guard: WW2 iki temel oyun moduna sahiptir: geleneksel ölüm müsabakası ve daha popüler olan takım ölüm müsabakası. Her ne kadar oyuna makineli tabanca, av tüfeği ve beyzbol sopası ile başlasanızda, seviyelerde ilerledikçe daha çok silahın kilidini açabilirsiniz. Daha sonra oyunda, tüfekler, tabancalar, makineli silahlar ve çok daha fazlasını kullanabilir ve özelleştirebilirsiniz.
Bütün bunların ötesinde, bu oyun Team Fortress 2’ye benzer şekilde müthiş grafiklere sahiptir. Genel olarak, Frontline Guard: WW2 müthiş bir çok oyunculu nişancıdır ve eski moda nişancı oyunlarından izler taşıyan harika bir oyun tecrübesi sunar.