PAYLAŞ

Game Studio Tycoon 3,oyununda kendinize ait bir video oyunu stüdyonuz bulunacak ve bu stüdyoda en iyi oyunları yaparak para kazanmaya çalışacaksınız. Game Studio Tycoon 3 oyununda 50 çalışan yönetecek ve çeşitli projeleri hayata geçireceksiniz.

1464560273_game-studiotycoon-3-hit

İş kurup yönetme oyunları sevenler için mükemmel bir oyun olan Game Studio Tycoon 3‘ü sizlere sunuyorum. Sizler küçük bir odada başlıyacağınız oyunda işinizi büyütecek ve 7 stüdyoya sahip olacaksınız.Oyunda siz küçük bir ofiste kendi işinizi yapmaya başlayacaksınız.

indir-1

Ofiste kendi işlerinizi yapacak ve zamanla işlerinizi büyüteceksiniz. Sıfırdan başladığınız çalışma hayatında işlerinizi çok iyi bir şekilde yapıp müşterileri memnun etmeye çalışacaksınız

indir

Bu 7 stüdyoda sizlerin 50 çalışanı olacak ve burada harika işler yapacaksınız. 3 yıllık sözleşmeler yapacağınız, büyük şirketlerden yatırımlar alıcağınız oyunda kendi ekipmanlarınızı dizicek ve oluşturduğunuz bu stüdyolarda kendi oyunlarınızı oluşturarak onları popüler hale getirecek ve satarak yüksek ücretler kazanacaksınız.

maxresdefault

Game Studio Tycoon 3 Play Store’da 11.99TL’dir.Ama sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Game Studio Tycoon 3 v1.3.2 MOD APK İNDİR – 58MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK