PAYLAŞ

Gigabit Off-Road,yarış severler için yapılmış eğlenceli offroad yarış oyunu ile farklı platformda yarışacaksınız.Gigabit Games tarafından geliştiriliyor ve çetin engebeli yolları aşabilmemiz için arazi araçlarını hizmetimize sunuyor.

gigabit-off-road-android

 

Oyunda bizlere verilen görevleri yaparken zorlu dağ yamaçlarını aşacak ve sürüş yeteneklerimizi kullanarak aracı sağ salim bitiş noktasına görmeye çalışacağız.

indir-1-12

Arazilerde yarışacak ve zorlu arazi yollarında hızla ilerlemeye çalışacaksınız. Yarışları kazandıkça para da kazanacak ve böylece arabalarınızı yükseltip daha iyi arabalarla yarışabileceksiniz.

unnamed

Sizde bu heyecan dolu yarış oyununu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Gigabit Off-Road v1.29 MOD APK İNDİR – 31MB

Gigabit Off-Road v1.29 SD DATA İNDİR – 90MB

KURULUMU

Gigabit Off-Road v1.29 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gigabitgames.offroad” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Gigabit Off-Road v1.29 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gigabit Off-Road 1.29 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK