Gladihoppers oyununun android hileli apk indirip Gladihoppers hileli mod ile oynayabilirsiniz. Gladihoppers Hile indir

Gladihoppers Nasıl Hile Yapılır

Gladihoppers, zıplayan bir gladyatörü oynadığınız eğlenceli bir yatay kaydırma arcade oyunudur. Sizin göreviniz, Roma imparatorunu krallığını yok etmekle tehdit eden düşman ordularından korumaktır.
Gladihoppers’ın oynanışı çok basit: parmağınızı ekranda sağdan sola kaydırarak hareket edebilirsiniz. Karakterinizin hareketi fiziğe dayanır, bu nedenle her hareket eğlenceli olduğu kadar kaotiktir ve birden fazla kez düşman saldırılarına maruz kalmaya alışmanız gerekir. Savaş sistemi, popüler For Honor’daki savaş sisteminin basitleştirilmiş versiyonudur, burada her biri daha fazla veya daha az güç yükleyebileceğiniz üç farklı hareketli iki saldırı pozisyonuna sahiptir. Bu iki pozisyonu kullanarak düşman saldırılarına karşı da savunma yapabilirsiniz.
Gladihoppers’taki en ilginç özelliklerden biri, sonsuz sayıda düşmanla savaşarak hayatta kalmak zorunda olduğunuz Arcade arasında mevcut çok sayıda oyun modunun olması; Özelleştirilebilir rakiplerle savaştığınız ve Arena’da becerilerinizi uygulayabileceğiniz Quick Fight; ve gladyatörünüzü sıfırdan zirveye çıkarmanız gereken Career.
Gladihoppers, aralarında silahlar, kalkanlar ve zırhlar olmak üzere 90’dan fazla ekipmana sahiptir, karakterinizin bir sonraki savaşınızdan zaferle ayrılmasını istiyorsanız, rakiplerinizle karşı karşıya kaldığınız şekli tamamen değiştirmenin yanı sıra, ustalaşmanız gereken önemli becerileri ve istatistikleri sunuyor.