Good Pizza Delivery Boy oyununun android hileli apk indirip Good Pizza Delivery Boy hileli mod ile oynayabilirsiniz. Good Pizza Delivery Boy Hile indir

Good Pizza Delivery Boy Nasıl Hile Yapılır

Oyunu hem sürüş hem de aksiyon / macera oyunlarından ödünç alan eğlenceli bir oyun olan Good Pizza Delivery Boy’da bir pizza servisçisinin yerine geçin. Muhtemelen adından da tahmin ettiğiniz gibi, göreviniz elinizden geldiğince hızlı pizza teslim etmek!
Good Pizza Delivery Boy, kullanımı kolay kontrollere sahiptir: Erişim seviyesinde bisiklet sürerken, yön değiştirmek için oklara ve vitesleri park etmek veya değiştirmek için düğmelere dokunmanız yeterlidir.
Müşterinin evine giden rotayı gösteren bir harita ekranın üst kısmında gösterilir, ancak pizzayı teslim etmek ve ödeme almak mümkün olduğunca hızlı bisiklet sürmek size bağlıdır!
Good Pizza Delivery Boy, bir şehrin sokaklarında bisiklet sürerek ve pizza dağıtarak saatlerce eğlence sunuyor! Bisikletinizde umut edin, olabildiğince hızlı pedal çevirin ve hala sıcakken ve zaman dolmadan pizza teslim etmek için yanlış bir dönüş yapmaktan kaçının!