Granny Scary Bendy Horror Ink Machine oyununun android hileli apk indirip Granny Scary Bendy Horror Ink Machine hileli mod ile oynayabilirsiniz. Granny Scary Bendy Horror Ink Machine Hile indir

Granny Scary Bendy Horror Ink Machine Nasıl Hile Yapılır

Granny Scary Bendy Horror Ink Machine, her bir seviyede olabildiğince çok ödül ve para toplamak için bir kediyi kontrol etme konusunda size eydan okuyan 2D bir platform oyunudur (Super Mario Run’a benzer).
Ana menüde son ödüle ulaşmak için geçmeniz gereken bütün seviyelerin bir haritasını görürsünüz. Kontroller bu türe özgü herhangi bir klasikteki kontrollerle aynıdır bu nedenle tek yapmanız gereken ilerlemek veya geri gitmek için oklara tıklamak veya zıplamak için ekranın sağ kısmında bulunan zıplama butonuna tıklamaktır. Eğer iki kez tıklarsanız, kuvvet iki katı artar.
Granny Scary Bendy Horror Ink Machine’de ayrıca yolunuza çıkan farklı şeylere özellikle dikkat etmelisiniz çünkü onlar yolculuğunuzu sonlandırmaya çalışacaklardır.
Eğer klasiklerle eski günlere dönmek istiyorsanız, Granny Scary Bendy Horror Ink Machine sizi kesinlikle eğlendirecektir ve hatta bir kaç dakika sonra bağımlısı olabilirsiniz.