Gunpie Adventure oyununun android hileli apk indirip Gunpie Adventure hileli mod ile oynayabilirsiniz. Gunpie Adventure Hile indir

Gunpie Adventure Nasıl Hile Yapılır

Gunpie Adventure, karakterinizin bir araçta hareket ettiği ve sizin endişelenmeniz gereken tek şeyin size yaklaşan düşmanlarınızı vurmak olduğu birinci şahıs bir nişancı oyunudur. Ve bu dünyanın zombilerle dolu olduğu göz önünde bulundurulduğunda, yapmanız gereken çok şey vardır.
Gunpie Adventure’nin oyun planı kusursuz ve sezgiseldir. Ekranda sol başparmağınızı kaydırarak makineli tüfeğinizle nişan alabilirsiniz, ekranın sağ kısmında ise çeşitli butonlar bulursunuz: atış, tekrar yükleme, kalkan ve özel saldırı. Ekranın sağ kısmında, silahınızı değiştirmek için de bir buton göreceksiniz.
Benzer diğer oyunlardan farklı olarak, Gunpie Adventure oldukça ilgi çekici bir olay silsilesini takip eder ve çok dikkatli bir şekilde seçilmiş karakter kadrosuna sahiptir. OYun çok sayıda farklı senaryoda geçer – İngiltere, Mısır, Yunanistan, Çin- ve her bir senaryoda bu bölgeden karakterlere karşı savaşırsınız.
Seviyeler arasında, silahlarınızı geliştirebilir ve yeni silahlar satın alabilirsiniz. Başlangıçta, sadece bir tabanca ve normal bir makineli tüfeğe sahipsinizdir, fakat güvenliğinizi sağlamak ve tehditlere karşı kullanmak için çok sayıda ek silahın kilidini açabilirsiniz.
Gunpie Adventure her açıdan etkileyici bir nişancı oyunudur. Farklı oyun modları sayesinde, saatlerce oyun oynayabilirsiniz. Hikaye modu oyunu oynamanın temel yoludur, fakat meydan okuma ya da ‘chase battle’ modlarında kendinizi test edebilirsiniz.