PAYLAŞ

Guns of Boom

Guns of Boom
Guns of Boom

Guns of Boom Game Play

Guns of Boom gameplay yani oynanış. Oynanışı oldukça rahat ve kontrol olarak da oldukça kolay olan Guns of Boom oyunu kısa zaman önce gelen son güncellemesi ile diğer silahlı oyunlar arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmiştir. Oyunda yapmamız gereken ise silahımızı ve karakterimizi seçip düşman oyunları alt etmektir. Bunun bir çok kolay yolu var tabi ki de. İlk olarak sağlam bir ekip. Toplu halde oyun oynamanın her zaman silahlı oyunlar da biraz daha fazla kazanma şansı yükseltmesini herkes bilir. Tek başınıza oynamak yerine yanınıza alacağınız bir kaç arkadaşınız ile iyi bir ekip oluşturarak düşmanlarınızı alt edebilir ve başarı sıralamasında hızla yükselebilirsiniz. İkinci olarak ise sağlam bir taktik. Her oyunda farklı taktikler kullanmak yararınıza olabilir. Rakibe ve oynadığınız haritaya göre yapacağınız sıradışı taktikler ile rakipleriniz rahatça alt edebilirsiniz. Şimdiden tüm oyunculara başarılar dileriz.

Guns of Boom yarışma

Guns of Boom-yarışma
Guns of Boom-yarışma

Guns of Boom yarışma konusunda oldukça aktif bir oyun olmakla ünlüdür. Her hafta düzenlenen etkinlik ve yarışmalar ile oyunda kimlerin iyi olduğunu görebilirsiniz ve ileride belki de o listede siz de olabilirsiniz. Her hafta sonu düzenlenen oyun tarafından artık otomatik olan bu turnuvalar ile oyuncular ödüllere doyacaklardır. Ödül olarak ise birbirinden güzel silah ve kostümler kazanan oyuncular, oyuna daha fazla asılacak ve daha iyi yerlere gelmeyi kendilerine hedef koyacaklardır. Bu yarışmaların sonunda başarı sıralaması sıfırlanır ve oyuncular yeni haftaya eşit olarak başlarlar. Yani geçen haftadan çok puan kazanan bir oyuncunun puanı yeni haftaya başlarken sıfırlanır ve kazandığı puanların ödülünü sadece oynadığı hafta elde eder. Bu sayede oyunun düzeni bozulmaz ve herkesin eşit olduğu bu yarışmalar her hafta düzenli olarak oluşturulur. Bu yarışmalara ister tek isterseniz ise takımca katılabilirsiniz. Sizde şimdiden yerinizi almak istiyorsanız aşağıda ki linkten indirebilirsiniz. İyi oyunlar.

Guns of Boom silahlar

Guns of Boom-silahlar
Guns of Boom-silahlar

Guns of Boom silahlar olarak bir hayli fazla seçenek sunuyor bizlere. Diğer silah oyunlarına nazaran daha fazla silah çeşidi ve silah modları olan Guns of Boom oyunu bu yönden de diğer silahlı oyunlardan kendisini sıyırmıştır. Basit silahlar ve basit silah görünüşlerinin olmadığı Guns of Boom oyunu silah ikinci planda önemli olan skordur’ tabularını da teker teker yıkmıştır. Guns of Boom oyunun da birbirinden farklı silahlar ve silah kostümleri mevcuttur. Silah kostümleri ise istediğiniz şekilde olabilir. Mesela sevdiğiniz ve kullandığınız bir silaha bayrak dövmesi ekleyebilir veya farklı bir renge boyayabilirsiniz. Bu tamamen sizin insiyatifiniz de olan bir şeydir. Ayrıca oyunda sadece ateşli silahlar yok. Bıçaklar, palalar ve tabi ki de bombalar. Oyunumuz sıradan bomba şekillerinin dışına çıkarak bizlere biraz daha değişik şekilde bombalar sunmuştur. Bu farklı ve değişik oyuna sizde bir an önce kayıt olmak istiyorsanız eğer aşağıda bulunan linke tıklayıp indirerek başlayabilirsiniz.

Guns of Boom android

Guns of Boom android tabanlı bir silahlı çatışma oyunudur ve şuan bu kategori de bulunan diğer oyunlar arasından sıyrılarak zirveye çok yakındır. Uzun zamandır listede bulunan basit silahlı oyunlara tepki olarak çıkardıklarını söyleyen yapımcı firma farklı ve eğlenceli bir oyun oluşturmak için yola çıktıklarını her fırsatta dile getiriyor. Guns of Boom oyununu bizde çıktığı günden beri sıkılmadan tüm ekip olarak oynuyoruz ve turnuvalarda da ilk sıralarda bulunuyoruz. Androide ilk geldiği günden beri her geçen gün git gide yükselen oyun, farklı oyun modları ve farklı silahları ile bunun dışında gelen düzgün ve sürekli güncellemeler ile sürekli diri ve ayakta kalmayı başarıyor. Her geçen gün daha fazla çevirim içi oyuncu kazanan Guns of Boom oyunu bu hareketi ile hedefi tam 12’den vurmuş gibi gözüküyor. Sizde farklı bir silahlı oyun arıyorsanız eğer işte size farklı bir silahlı oyun. İndirmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Guns of Boom para hilesi

Guns of Boom para hilesi konusunda bir çok başlık açılmış durumun da ama sizlere üzücü bir haberim var. Oyunda hile kullanmak deveye hendek atlatmaktan daha zor. Neden böyle bir açıklama yapıyorsunuz derseniz ise; oyunda bulunan ve indirdiğiniz an aktif duruma geçen hackshield koruması bulunmaktadır ve bu koruma programı olağan dışı bir durum gördüğü an oyundan atmaya programlanmıştır. Peki nasıl oluyor bu iş; diyelim ki hile kullanıyorsunuz ve hile programı ile kendinize altın yüklediniz, silah almak için mağazaya giriyorsunuz ve silahı alıyorsunuz. Oyun daha sonra bakıyor ki oyun içi satın alım yapılmamış ama siz değeri yüksek bir silah sahibisiniz, direk oynadığınız oyun sayısını ve başarı oranını kontrol ediyor ve bir tutarsızlık varsa hiç bir şey sorgulamadan direk oyuncuyu uzaklaştırıyor ve oyunu indirdiği google hesabından bir daha o oyuna giremiyorsunuz. Bizim bakış açımızdan oldukça güzel bir uygulama olduğunu söylemeden edemeyeceğiz. İndiren ve oynayan tabi ki hilesiz oynayan oyunculara şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Guns of Boom skin

Guns of Boom skin yani kostüm. Böyle bir silahlı oyunda kostümün olması bizi ilk ayartan durum olmuştu. İndirmeden önce acaba güzel midir diye düşündüğümüz oyunu indirdikten sonra hele ki bir de oyunda kostüm olduğunu gördükten sonra tüm ekip olarak bayıldık. Oyuna farklı bir hava katan bu kostümler tabi ki oyunda para ile satılıyor ama etkinlikler ve turnuvalarda da ödül olarak veriliyor. Çok nadir olmasına rağmen sandıklardan da elde edebileceğimizi söylemeden edemeyeceğiz. Kostümlerin oyuncuya sadece renk yada görünüş farklılığı sağlamıyor. Ayrıca bu kostümler farklı artılar da kazandırıyor oyunculara. Mesela ek mermi veren kostümler, hasar artışı yada sekmede düşüş veren kostümler yada kamufile eden kostümler bulunmakta oyunda. Bize göre en iyisi kamufile kostümüdür şimdiden söyleyelim. Nedeni ise rakip dikkatli bakmadığı sürece sizi göremiyor ve istediğiniz gibi saklanabiliyor ve rakiplerinizi alt edebiliyorsunuz. Sizde eğer bu kostümlere sahip olmak istiyorsanız aşağıda bulunan linkten oyunu indirip hafta sonu düzenlenen turnuvalara katılarak elde edebilirsiniz.

Guns of Boom apk

Guns of Boom apk olması hile kullanan oyuncuların bu oyuna olan rehabetlerini azaltmıştır. Çünkü apk olan oyunlarda hile kullanmak diğer oyunlara göre biraz daha zordur. Zaten oyununun hile ile ilgili sert bir politikası olduğunu bildiğimiz için oyunu gönüş rahatlığıyla indirip oynayabiliyoruz. Kısa zamanda gelen güncelleme ile apk sürümüne geçen Guns of Boom şimdiden bu uygulaması ile bir çok oyuncu kazandı diyebiliriz. Oyun sırasında savaş bulma kısmına gelirseniz ne demek istediğimizi daha rahat anlayabilirsiniz. 10vs10 olan oyun modunda bile rakip bulmak sadece 1 dakikanızı alıyor ve çok beklemeden direk oyuna giriyorsunuz. Buda oyunu oynayan çevirim içi oyuncuların ne kadar çok olduğuna dair bir bilgidir. İndiren herkese şimdiden iyi oyunlar.

Guns of Boom Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri grafik ve oynanış yönünden biraz fazla olan oyun yaklaşık 150 mb civarındadır. İndirme sırasından sizden hiç bir şeye erişim izni istemez ve rahatça indirebilirsiniz. Grafikler ve oynanış olarak çok rahat olan oyunu aşağıda bulunan linkten kolayca indirebilir ve sizde tamamen farklı bir yapısı olan bu silahlı çatışma oyunun da bizlere katılabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar ve başarılar dileriz.

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizde ki diğer oyunlar için tıklayın

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK