Guns Royale oyununun android hileli apk indirip Guns Royale hileli mod ile oynayabilirsiniz. Guns Royale Hile indir

Guns Royale Nasıl Hile Yapılır

Guns Royale, sadece bir kişinin hayatta kalabildiği büyük savaşlara katıldığınız kuş bakışı ile oynanan çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Bu savaşlar silahlarla dolu bir adada gerçekleşir ve ne kadar uzun sürerse savaş alanı da o kadar küçük olur.
Guns Royale’ın oynanış çok basit. Parmağınızı ekranın sol tarafında kaydırarak karakterinizi hareket ettirebilirsiniz; ve parmağınızı ekranın sağ tarafında kaydırarak silahınızı gösterebilir ve vurabilirsiniz. Silah ve diğer nesneleri almak için tek yapmanız gereken onlara dokunmak. Silahınızı değiştirmek için tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz silaha dokunmak.
Bir turda her oynadığınızda, kaç oyuncuyu elediğinize ve son sıralamanıza bağlı olarak belirli miktarda para kazanırsınız. Bu paralarla, karakterinizi özelleştirmek için tonlarca nesnennin kilidini açabilirsiniz: gömlekler, ayakkabılar, şapkalar, pantolonlar ve çok daha fazlası.
Guns Royale’nin güçlü yönlerinden biri de, her oyunda kullanabileceğiniz çok sayıda silah ve nesnenin olması. Tonlarca silah, makineli tüfek, kurşun geçirmez yelek, av tüfeği, el bombası, keskin nişancı tüfeği ve daha fazlasını bulacaksınız.
Guns Royale; harika grafikleri, karakterinizi özelleştirmek için bir ton silah ve benzersiz nesneler içeren mükemmel bir battle royale oyunudur. Üstelik, neredeyse her zaman oynayan biri vardır ve şans eseri bir oyun dolu değilse, otomatik olarak botlarla doldurulur.