H.I.D.E. oyununun android hileli apk indirip H.I.D.E. hileli mod ile oynayabilirsiniz. H.I.D.E. Hile indir

H.I.D.E. Nasıl Hile Yapılır

Atıcılık ve av hayranı iseniz, bundan hoşlanacaksınız. H.I.D.E. Bu iki unsuru, aksiyon ve macera dolu inanılmaz eğlenceli bir şekilde birleştiren bir oyundur. Amerika Birleşik Devletleri Başkanlığı’nın resmi ikametgahı içinde, ister polis ister işgalci olsun, seçiminizi yapın. Eğlenceli olduğu kadar tuhaf olan bu maceranın tadını çıkarın.
Oyunun çöpçatanlığı sizi diğer oyuncularla eşleştirecek, hepiniz iki farklı gruba ayrılacaksınız: Polis veya işgalciler. Bu son takım, kendilerini ünlü Beyaz Saray’a gizlice sızmak için elinden geleni yapmak zorunda kalacaklar. Bu takımın bir parçasıysanız, sizi çevreleyen ve turun sonuna kadar gizli kalan tüm öğelerin şeklini almanız gerekir. Yani, mümkün olduğunca az hareket ettiğinizden emin olun veya görevinizde başarısız olmamanız için kimseyle görsel iletişime girmeyin.
Ancak, Beyaz Saray’ın polis ekibinin bir parçasıysanız, göreviniz biraz daha karmaşık olacaktır. Siz ve ekibiniz, sadece gizli işgalcileri tespit ederseniz turu kazanacaksınız, bu yüzden de dikkatli olmalı ve görüşünüzü keskinleştirmelisiniz. Bir şey hareket ederse hemen ateş edin! Bir şeyin hareket edebileceğini düşünüyorsanız, hemen ateş edin! Bir şeyin olabileceğini düşünüyorsanız, muhtemelen hareket edin, hemen ateş edin! Siz, takım arkadaşlarınız ve rakipleriniz sadece bir hayata sahip olacaksınız ve eğer sıfıra olursa öleceksiniz. Dolayısıyla, takımınızdan bağımsız olarak, göreviniz sizi öldürmeden önce düşmanlarınızı hayatta kalmak ve öldürmektir.
Her türlü ortamın içinde saklanmanın veya H.I.D.E. ile gizli rakiplerinizi aramanın keyfini çıkarın, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı süper eğlenceli bir oyun.