PAYLAŞ

Hearthstone indir apk hile

Hearthstone indir

Hearthstone 1.000.000 ‘ dan fazla indirme sayısı ile kart oyunlarından büyük bir çıkış yakalayan Hearthstone indir ve oynamaya başla. Sitemizde Hearthstone indir apk hile seçenekleri ile indirin ve oyun içi hilelerine ulaşın. Rakiplerinize üstünlük sağlamak artık çok kolay. Durma Hearthstone indir apk hile linkine tıkla ve rakiplerini birer birer alt etmeye başla.Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

Hearthstone indir apk hile

Başlangıç ​​Elinizi Alın

Maç , kimin başına gideceğini belirlemek için bir jeton atışı ile başlıyor ; ardından her iki oyuncu da başlangıç ​​ellerini çiziyor: madeni para atma oyuncusu için üç kart, diğer oyuncu için dört puan. Ve ilk önce hafif bir stratejik avantaj da sunduğundan paranın atılmasının kaybedilmesi The Coin’i alır: geçici olarak mananızı arttıran özel bir sıfır maliyetli kart! Başlangıç ​​ellerinizden istediğiniz sayıda kartla mulligan yapabilirsiniz. Her iki oyuncu ellerini de kabul ettiklerinde, maç doğru başlar.Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

Hearthstone Deck

Sizin ElinizGüvertenizden bir kart çekip her dönüşte elinize ekleyin. Parlayan yeşil kenarlıklı kartlar oynatılabilirken kartları olmayan kartlar daha fazla mana veya başka bir koşulun yerine getirilmesini gerektirmez.

Kahramanınız ; Portrenizin sağ alt kısmında mevcut sağlığınız; Kölelerden ve büyülerden zarar alırken azalır ve iyileşme büyülerinden yenilenir. Eğer sıfıra düşerse, kaybedersin.

Kahraman Gücü ; Her kahramanın her turda bir kez kullanabilecekleri benzersiz bir gücü var. Savaşçılar örneğin sağlığına zırh katabilirler, Şamanlar totem çağırabilir ve Rogues hançerleri görünüşte bir yere götürür. Selam, Rogues. Ceplerinde bıçak ve tüysüzlükten başka bir şey yok.

Mana Kristalleriniz ; Oynadığınız her kartın miktarı belli miktarda mana gerektirir. Mana’nız sıranızın başında yeniler ve her biri mana kristallerinizi bir arttırarak en fazla 10 maksimuma yükseltir.

Sihanız ; Kahramanınız için bir silah çağırdıysanız, burada gösterilir. Yalnızca her biriyle salıncak sınırlı sayıda edinebilmeleri için, silah dayanıklılık birer grev her zaman azalır. Onları saymak!

Hearthstone Decks

Minion ; Bu senin kölelerinden biri. Rakibinize veya kölelerine saldırmak için minion kullanın. Birçok kölenin kendine has bir stratejik amaç sağlayan özel yetenekleri vardır.

Reddit Hearthstone

Rakibin ; Oyunu kazanmak için rakibini yen. Bu kahramanı sıfıra indirene kadar onu kölelerle büyü ve büyü!

Güverte ; Her dönüşün başında, güvertenizden bir kart çekip elinize ekleyin. Her güverte 30 kart içerir; ne fazla ne az.

Reddit

Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

Hearthstone indir apk hile

 

Hearthstone Cards

Kahramanlar

Hearthstone’u oynarken oyunun dokuz kahramanından biri olarak oynarsın. Her kahramanın benzersiz bir Kahraman Gücü ve kendi özel sınıf kartları seti vardır. Bu bölümdeki kahramanlarınızın eşsiz oyun eğilimleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Oyun Modunda yenerek oynanabilir kahramanların kilidini açarsınız.

Sihirbaz – Jaine Proudmoore

Kahraman Gücü : Fireblast ; Anlaşma 1 Hasar

Avcı – Rexxar

Kahraman Gücü : Steady Shoot ; Düşman Kahramanına 2 Damage verin

Şövalye – Uther Lightbringer

Kahraman Gücü : Güçlendirin ; 1/1 El İşe Alın

Savaşçı : Garrosh Hellscream

Kahraman Gücü : Zırh Yukarı ; 2 Zırh Kazanın

Büyücü – Malfurion Stormrage

Kahraman Gücü : Shapeshift ; Zırh +1

Falcı -Gul’dan

Kahraman Gücü : Life Tap ; Bir Kart Çizin ve 2 Hasar Alın.

Şaman – Kölelik

Kahraman Gücü : Totem Call ; Rastgele Bir Totem Çağırın

Rahip – Anduin Wrynn

Kahrman Gücü : Daha Az İyileşme ; 2 Sağlık Geri Yükleyin

Düzenbaz – Valeera Sanguinar

Kahraman Gücü : Hançer Üstatlığı ; 1/2 Hançer

 

Hearthstone indir apk hile

Yoksa oyunu daha indirmedin mi ? Aşağıya oyunu indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen oynamaya başla . Sende bize katıl.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK