Hi Neighbor: Hello from Hell oyununun android hileli apk indirip Hi Neighbor: Hello from Hell hileli mod ile oynayabilirsiniz. Hi Neighbor: Hello from Hell Hile indir

Hi Neighbor: Hello from Hell Nasıl Hile Yapılır

Hi Neighbor: Hello from Hell, komşunuzun evine gizlice girip en derin ve en karanlık sırlarını bulmanız gereken bir macera. Bunu yapmak için, tüm kapıları açmanıza izin verecek birkaç farklı anahtar bulmalısınız.
Tabii ki, komşunuz tüm zaman peşinizde olacak, ama neyse ki biraz yavaş! Ayrıca, masanın altında veya kitaplıkların arkasında olduğu gibi evin farklı bölgelerinde saklanabilirsiniz. Yine de dikkatli olmalısınız, çünkü eğer sizi yakalarsa oyun biter.
Her turda (özellikle uzun olmayan) ana hedefiniz, farklı odaların her birine ve anahtarlara bakmaktır. Her anahtar sizi komşunuzun sırrını ortaya çıkarmaya o kadar yaklaştırır ki, elbette ondan yeterince uzak durursanız.
Hi Neighbor: Hello from Hell ile, oldukça kısa olmasına rağmen süper eğlenceli ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz (genellikle bir oyunu 5 dakika içinde bitirebilirsiniz). Uygulamanın bir başka harika özelliği, daha sonra karakteriniz için özel beceriler alışverişinde bulunabileceğiniz para kazanmanızdır.