Hidden City Hidden Object Adventure oyununun android hileli apk indirip Hidden City Hidden Object Adventure hileli mod ile oynayabilirsiniz. Hidden City Hidden Object Adventure Hile indir

Hidden City Hidden Object Adventure Nasıl Hile Yapılır

Hidden City Hidden Object Adventure, gizli nesneleri yukarıda ve aşağıda ararken görme keskinliğinizi kanıtladığınız seviyelerle dolu bir oyundur. Bu başlık sizi bir grup dedektife her bir görevinde yardım etmeniz gereken farklı ortamlara koyar.
Hidden City Hidden Object Adventure oyununda ekranın altı kısmında bulunan listedeki bütün nesneleri bulmalısınız. Bu nesnelere baktıktan sonra, bulduğunuz her bir nesnenin üzerine dokunarak karşılık gelen görüntünün üstüne onları taşımalısınız. Her bir keşiften sonra, bulduğunuz her bir nesnenin listede nasıl işaretlendiğini göreceksiniz.
Hidden City’de bir tek mod bulunduğundan bahsetmek önemlidir. Bu hikayenin tüm detaylarını keşfederken 3-eşleştirme bulmacaları çözebilir ya da iki benzer ortam arasındaki farkları bulabilirsiniz. Benzer şekilde, nesneler gibi şeyleri eşleştirdiğiniz mini oyunlar da oynayabilirsiniz.
Hidden City Hidden Object Adventure sizi eğlendirmek ve uzman bir dedektif olduğunuzu kanıtlamak için çok sayıda mini oyun sunar. Bu oyunların tamamı basit bir oyun planına sahiptir ve dilediğiniz yer ve zamanda kısa raundlar oynamanıza olanak sağlar.