Hills of Steel 2 oyununun android hileli apk indirip Hills of Steel 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Hills of Steel 2 Hile indir

Hills of Steel 2 Nasıl Hile Yapılır

Hills of Steel 2, bir tankın kontrolünü ele geçirebileceğiniz ve sadece iki veya üç dakika süren heyecan verici savaşlarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı kafa kafaya mücadele edebileceğiniz 2D çok oyunculu bir aksiyon oyunudur.
Hills of Steel 2, dokunmatik ekranlı cihazlarda çok iyi çalışan kontroller kullanır. Normal saldırıları veya siz hasar verdikçe hücum eden özel saldırıları serbest bırakmak için sağdaki tuşları kullanırken, tankınızı hareket ettirmek için ekranın sol tarafındaki tuşları kullanırsınız. Hepsi bu kadar! Bu kullanıcı dostu kontroller, düşmanlarınızı mahvetmek için ihtiyacınız olan tek şey.
Hills of Steel 2, her biri tamamen farklı bir oyun deneyimine sahip beş farklı oyun moduna sahiptir. Örneğin, diğer üç oyuncuyla güçlerinizi birleştirebilir ve ‘Boss Mode’da büyük bir tankı ele geçirebilir ya da’Rampage’ modunu deneyebilir ve sadece bir buçuk dakika süren 3’e 3 savaşta olabildiğince çok düşman tankını yok etmeye çalışabilirsiniz.
Genel olarak, Hills of Steel 2, kesintisiz aksiyon, kullanımı kolay kontroller ve olağanüstü grafiklerle eğlenceli bir oyundur. Hepsinden önemlisi, bu oyunda, her biri ustalaşacak benzersiz silahlara sahip on farklı tank mevcuttur.