PAYLAŞ

Hitman Go,Hitman film ve pc oyunlarını çoğumuz izlemiş ve oynamışızdır bu seferde android platformuna Hitman Go oyununu da çıkardılar gayet iyi ve bol aksiyonludur önerilir.

indir

Hitman GO hitman serisinin ikinci oyunu olan bu oyunda hitman karakterini yöneteceksiniz bu sefer biraz daha farklı bir görevi olan hitman gizli bir ajandır düşmanlarının arkasından yaklaşarak onlara görünmeden onları etkisiz hale getirecektir

indir-1

Özelikle film ve bilgisayar oyunlarından aşina olduğumuz karakteri yine aynı temayla yöneteceğiz. Gizli suikastlar yapacak ve düşmanların bizi bulmaması için stratejik adımlar atacağız. Oyunun bu 3D yapısı bizlere eğlenceli ve bir o kadar da düşünmeden geçilmesi zor görev yapısını sunuyor.

unnamed

Her hareketi önceden tasarlayacak, düşmanın dikkatini dağıtma, kılık değiştirme, keskin nişancı tüfekleri ve hatta 47’nin kendine has tabancaları gibi tüm araç ve yöntemleri kullanacaksın. GooglePlay’de 4.99$ olan bu oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz Oyun hileli moddur.

Hitman GO v1.12.86482 MOD APK İNDİR – 24MB

Hitman GO v1.12.86482 SD DATA İNDİR – 408MB

KURULUMU

Hitman GO v1.12.86482 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.squareenixmontreal.hitmango” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman GO v1.12.86482 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman GO v1.12.86482 ipucu hile apk : oyun içinde dilediğiniz kadar ipucu kullanabilirsiniz.

Hitman GO 1.12.86482 bölüm hile apk : oyun içindeki tüm bölüm kutuları açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK