PAYLAŞ

Hitman Sniper ,Oyunda bir ajanı yönlendirerek verilen görevleri ve hedefleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

maxresdefault

Oyunda ilerledikçe daha profesyonel ve zorlu görevler geliyor olsa da bizler de yeteneklerimizi geliştirip zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. 13 farklı keskin nişancı tüfeğiyle göreve uygun olanı kullanmak, mesafe ve hedefin büyüklüğü gibi değişkenler görevin başarısı için önemli bir faktörü oluşturuyor.

unnamed

Hitman: Sniper, profesyonel keskin nişancılık yapacağınız aksiyon oyunudur. Oyun sever milyonlarca kişi tarafından tanınan dünyaca ünlü Hitman karakteri bu kez harika bir macera ile karşınıza çıkıyor. Oyun bir keskin nişancılık oyunu ve siz burada bir kiralık katil olarak görev alıyorsunuz.

indir

Oyun Google Play üzerinde 10 TL fiyata sahip olsa da sitemizden full olarak indirebileceksiniz. Ayrıca para hileli modu da yanında geliyor.Şimdiden bol eğlenceler…

indir-1

Hitman Sniper v1.7.77898 MOD APK İNDİR – 20MB

Hitman Sniper v1.7.77898 SD DATA İNDİR – 393MB

KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.77898 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.77898 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper v1.7.77898 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK