Horror Forest 3 oyununun android hileli apk indirip Horror Forest 3 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Horror Forest 3 Hile indir

Horror Forest 3 Nasıl Hile Yapılır

Horror Forest 3, gizli öğeler ve tuzaklarla dolu ortamlarda sayısız zombiden kaçmanız gereken bir MMORPG’dir. Üçüncü şahıs bakış açısıyla, karakterinizi düşmanlara saldırmak için yönlendirmeniz ve sizi daha çok güçlendirecek nesneleri toplamanız gerekecek.
Horror Forest 3’teki 3D grafikler şaşırtıcı derecede iyi. Karakterinizi ekranın sol tarafında bulunan bir joystick ile kontrol edersiniz. Öte yandan, kendinizi düşmanlardan korumanıza ve gerektiğinde onlara saldırmanıza yardımcı olacak işlem tuşlarına sahipsiniz. Ayrıca, toplayabileceğiniz herhangi bir nesneye yaklaştığınızda, onu alıp kaydetmesi basittir.
Ekranın sağ üst kısmında, yürüdüğünüz alanları ve konumunuzun etrafında gizlenen düşmanları gösteren bir harita bulacaksınız. Her durumda, diğer oyuncuların oyuna ne zaman girdiğini de söyleyecek ve hatta belirli görevleri tamamlamanıza yardımcı olacaktır.
Horror Forest 3, zombileri, enfekte köpekleri ve diğer karanlık güçleri bulacağınız aksiyon dolu bir oyun. Kararlılıkla yürürken, tüm kötülükleri temizlemek ve hayatta kalmak için en iyi saldırılarınızı ve bir silah cephaneliğini kullanacaksınız.