Horror Hunt: Until Daylight oyununun android hileli apk indirip Horror Hunt: Until Daylight hileli mod ile oynayabilirsiniz. Horror Hunt: Until Daylight Hile indir

Horror Hunt: Until Daylight Nasıl Hile Yapılır

Horror Hunt: Until Daylight (Deadrite Hunt olarak da bilinir), Dead by Daylight, Identity V ve diğer benzer oyunlardan esinlenen üçüncü şahıslarda geçen bir aksiyon oyunudur. En fazla dört avcı, korkunç bir canavarla karşı karşıya gelir. Tüm avcılar ve canavar, insan oyuncular tarafından kontrol ediliyor.
Horror Hunt: Until Daylight’ta kontrol sistemleri, hem avcılardan birini kontrol ettiğinizde hem de canavarı ele geçirdiğinizde pratik olarak aynıdır. Sol baş parmağınızla karakteriniz hareket eder ve sağ baş parmağınızla kamerayı hareket ettirirsiniz ve silahınızı çevirirsiniz. Eğilmek için sağ baş parmağınızı (bir avcı olarak oynuyorsanız) veya özel saldırı becerilerinizi (bir canavarınız varsa) kullanmak size kalmıştır.
Başlamadan önce, her yeni maçta bir avcı olarak mı yoksa bir canavar olarak mı oynamak istediğinizi seçersiniz. Dört farklı canavar ve avcı türünden hangisini oynamak istediğinizi seçmek size kalmış. Elbette her karakterin kendine özgü yetenekleri ve silahları vardır. Ayrıca, her karakteri özelleştirmek için yeni görünümler alabilirsiniz.
Horror Hunt: Until Daylight, Dead by Daylight’a benzer bir deneyim sunan, ancak Vahşi Batı’dan ilham alan iyi bir çok oyunculu aksiyon oyunudur. Siyah beyaz grafikleri mükemmel.