PAYLAŞ

Hotspot Shield Elite VPN indir

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Merhaba arkadaşlar, mağlum ülkemizde her hafta Twitter, Youtube, 9gag ve benzeri popüler siteler ile birlikte Türkiye’den ziyarete kapatılan binlerce site var. Sizlere hem bu yasaklı sitelere giriş için hemde VPN görevi görev IP değiştirici özelliği bulunan Hotspot Shield Elite programını tavsiye ediyoruz. Program, seçtiğiniz IP üzerinden VPN aracılığı ile tüm sitelere girebilmenizi sağlıyor.

Program HTTPS altyapısı kullandığı için geride hiç iz bırakmaz ve son derece güvenlidir. Örneğin ortak ağlarda mesela havalimanı, otel, cafe veya restaurant gibi yerlerde internet bankacılığı işleminiz var ama cesaret edipte ortak ağdan bağlanamıyorsanız Hotspot Shield Elite ile gönül rahatlığıyla bağlanabilirsiniz. Çünkü bu program aynı zaman da güvenlik sağlar. Modem ile bilgisayarınız arasında bir şifreleme sistemi oluşturarak şifrelerinizi ve verilerini güvenle sağlar.

Proxy programlarının aksine Hotspot Shiel programı kötü amaçlı yazılımlar gibi olmayıp tüm kesimler tarafından kullanılmaktadır. Yani bu loginler ana serverde listelenir, yasadışı işler için pek önermiyoruz çünkü beyaz bayrak taşıyan bir uygulamadır ama kullananlarda epey var. Demekki pekte korkmamız gerekecek birşey değil. Mükemmel bir program olduğunu kullanan birisi olarak sizlere gönül rahatlığıyla dile getirebiliyorum. Tek eksi yönü tarayıcıda girdiğiniz her sitede reklam çıkıyor ama bunlarıda kolayca kapatabiliyorsunuz, gezinmenize engel olmuyor.

Hotspot Shield Elite VPN indir

Yasaklı Sitelere Giriş Programı indir

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK