PAYLAŞ

HTTP Injector ile Avea Bedava İnternet Kullanma 2016

Avea http Injector ile bedava ve sınırsız bir şekilde internete girebilir internet keyfini rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Öncelikle bu programdan faydalanmak için SSH hesabınızın olması gerekmektedir. Bu şekilde interneti bedava olarak kullanabilirsiniz. SSH hesabını almak ise ücretsiz ve çok kolaydır. İnternetten bedava ve kolay bir şekilde bulabilir ve SSH‘ye kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra ise http Injectörü indirin ve telefonunuza kurulumunu gerçekleştirin. Avea bedava internet sahibi olmak için ise asıl olarak programın kullanılışını bilmek gerekiyor.

HTTP Injector Nasıl Kullanılır

Ayarlarınızı fotoğraftaki gibi yapın ve sonrasında da devam edin. Bundan sonraki aşamada ise SSH hesabınız gerekli olacak. Üst satırlarda anlattığımız şekilde SSH hesabınızı alın.

SSH hesabınızı Asia serverlerden birinden açmanızı tavsiye ederiz. Bundan sonraki aşamada ise SSH hesabınızı configin içerisinde editlenmiş olan hesap ile değiştirmeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek için ise es dosya yöneticisine sahip olmalısınız. Bu dosya yöneticisi ile configin içerisine girerek oradaki hesap ile kendi hesabınızı değiştirmelisiniz.

SSH hesabınızı da doğru bir şekilde programa girdikten sonra Android için olan Openvpn 2016 uygulamasını açarak config dosyasını başlatmalısınız (Openvpn programı connect ile bağlannmaz.)

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra ise avea bedava internet kullanıma hazır olacaktır. Bu program sayesinde Youtube, Facebook, Twitter, oyun gibi her türlü programa gönül rahatlığı ile girebilirsiniz. Programın internet hızı da oldukça yüksektir. Eğer ki internet bağlantınızda bir sorun var ise büyük ihtimal ile vermiş olduğumuz yönergelerde bir hata yapmışsınız demektir. Aşamaları tekrardan gözden geçirmelisiniz. Önemli olan kısım ise SSH hesabını düzgün bir şekilde açmalısınız.

Bu program ile hem telefondan internete girebileceğiniz gibi hem de PDAnet ile bilgisayarınıza da aktararak bu şekilde bilgisayarınızdan da hızlı internetin keyfini çıkartabilirsiniz. PDAnet programını telefonunuza entegre ettikten sonra telefonunuzu paylaşımlı olarak kullanabilirsiniz. Hem bilgisayarınızdan hem de diğer cihazlarınızdan kullanabilirsiniz.

Telefonunuzda sınırsız, hızlı internetin çalışması için telefonunuzun rootlu olması gerekmektedir. Bu sayede sınırsız bir şekilde internet keyfi yaşayabilirsiniz. Telefonunuzu nasıl rootlu hale getireceğinizi bilmiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için telefonunuzun modeline uygun olan root modelini internetten araştırabilir ve telefonunuza kurabilirsiniz. Yada yakın zamanda ekleyeceğimiz root konusunu takip edebilirsiniz.

HTTP Injector apk indir

HTTP Injector indir

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK