PAYLAŞ

Hungry Shark  oyununu serisinin devamı olan Hungry Shark World oynayabilirsiniz.

1

Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilen bu oyun sadece  android 5.0 ve üzeri cihazlarda oynanabilir.Hungry Shark World oyunu bu kez aynı geliştirici tarafından üretilmedi. Ancak oyunun bir şey kaybettiğini söyleyemeyiz hatta daha eğlenceli aksiyonlar da eklenmiş.

images

Oyunun isminden anlayabileceğiniz gibi bu normal bir köpek balığı değil, hiç doymak bilmeyen fazlasıyla aç bir balık.Sürekli balık yiyip kendinizi geliştirmeniz gerekir. Oyunda girdiğiniz bölümlerde karşınıza çıkan tüm canlıları yemeniz gerekiyor.Ayrıca günlük sürpriz hediyelerde sizleri bekliyor. Eğer uzun bir süre boyunca hiç bir şey yemezseniz köpek balığı açlıktan ölebiliyor.Ve oyunu kaybetmiş oluyorsunuz.Ama üzülmeyin tekrardan başlayabilirsiniz.

maxresdefault

Oyun yeniden tasarlandı ve hayatınıza küçük bir köpek balığı olarak başlıyorsunuz. Ardından etraftaki diğer balık ve hatta insanları yiyerek devasa boyutlara ulaşmanız mümkün.Biz de bu güzel oyun için sizlere hile hazırladık bu hileyi apk halinde indirerek oyunda para sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

unnamed

Oyun Adı: Hungry Shark World

Oyun Türü: Aksiyon

Dil: İngilizce

Boyut: 283,55 MB

Geliştirici Firma: Ubisoft Entertainment

Dosya Türü: .apk

Hungry Shark World v1.7.2 MOD APK İNDİR – 320MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK