PAYLAŞ

ibVPN Nedir, ibVPN ile İnternetteki Engelleri Ortadan Kaldırın

Her bilgisayar kullanıcısı için internette sınırsızca gezinmek çok önemli bir konudur. Yasaklı sitelere giriş programı olarak düşünebilirsiniz. Bu konuda kullanıcılar ile internetteki engellemeler arasında köprü görevi gören bir uygulamadan bahsedeceğiz: ibVPN! 

iOS için VPN Programı: ibVPN

iPhone ve iPad kullanıcılarının artık internet üzerinde istediği gibi kolayca gezinmesine yardım sağlayacak olan ibVPN uygulamasını değerli olan siz ziyaretçilerimiz için kapsamlı bir şekilde inceledik. Uygulama üzerin de nasıl hesap oluşturacağınızı ve nasıl bağlanma işlemini gerçekleştirerek kullanacağınızı, internet üzerin de size son derece faydalı olacak olan ibVPN’i inceledik. Aslında sandığınız kadar zor ve karışık bir durum söz konusu değildir.

ibVPN Yükleme ve Hesap Oluşturma

Uygulamayı indirdikten sonra sign up kısmına tıklayın. ibVPN için bir mail adresi, şifre isteniyor. Bu bilgileri girdikten sonra tamamlıyorsunuz. Sonrasında ise ‘Back to ibVPN app’ yazısına ıklayarak hem kayıt işlemlerini hem de onay ve güvenlik kısımlarını bitiriyorsunuz.

ibVPN’e Bağlanma Vakti

Bu işlemleri bitirdikten sonra bağlanma aşaması geliyor. Bilgilere göre nerede olduğunuz, IP adresiniz ve hesabın aktiflik durumu karşınıza çıkıyor. ‘Connect’ tuşuna tıklamanız ibVPN’e bağlanmanızı sağlıyor ancak önce server kısmından bir sunucuya bağlanmanız gerekiyor.

ibVPN Sunucu Seçimi Hakkında

“Please Select a Server” yazan yere dokunduğunuz zaman üstte yer alan sunucu seçim kısmına geliyorsunuz. İstediğiniz VPN sunucusu için ülke olarak seçimler yapabilirsiniz. ‘Fastest Server’ı seçtiğiniz zaman diğerlerine göre en hızlı sunucu seçme yöntemlerinden bir tanesi ile karşı karşıya kalmış oluyorsunuz. Bedava internet konusunda yazdığımıza benzer birşey ile karşılaşıyoruz tabi.

Bu işlemi de gerçekleştirmenizin ardından Connect tuşuna basarak bağlanabilirsiniz. Bu saye de artık rahat bir şekil de internette gezinme işlemini gönlünüzden geldiği gibi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer VPN’lerden farklı olarak birçok avantaj ve kullanım kolaylığı da sizin internet üzerin de gerçekleştireceğiniz gezinmeleri en kolay ve keyifli hale getirmeye başlıyor. Bunun yanı sıra istediğiniz ülke üzerinden bağlanma yaparak en hızlı sunucuyu seçebilirsiniz ve işlemlerinizi hem istediğiniz gibi hem de en hızlı şekil de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra ülkelerin dışında Amerika, Avrupa gibi kıtalar üzerinden de sunuculara bağlanmanız mümkün hale geliyor. Artık internet üzerin de istediğiniz her işlemi bu sistem ile çok rahat ve kolay bir şekil de gerçekleştirme fırsatı sizlerin ayaklarına kadar geliyor.

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK