Implosion oyununun android hileli apk indirip Implosion hileli mod ile oynayabilirsiniz. Implosion Hile indir

Implosion Nasıl Hile Yapılır

Implosion, oyuncuların, küresel bir felaketten kurtulan birkaç kişiden birini kontrol ettiği, insanlığın son umudu gibi, bir War Mech Series III savaş kıyafetinin içinden kıyamet canavarlarıyla karşılaşması gereken üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur.
Implosion’daki kontrol sistemi çok gelenekseldir: Sol sanal joystick, karakterinizin hareketlerini kontrol eder ve sağdaki sanal düğmeler kaçmak, (kılıçla) saldırmak ve özel darbeler yapmak içindir. Bu kontrolleri kullanarak, az ya da çok açık ortamlarda yüzlerce canavarla yüzleşmelisiniz.
Implosion ile ilgili en dikkat çekici şey, oyun stilinin yanı sıra, muhteşem grafikleri ve toplam genel üretim değeridir. Oyun, olağanüstü sanatsal stiline ek olarak dublaj ve birinci sınıf bir film müziğine bile sahip.
Oyunun bir ‘negatif’ noktası, aslında sadece ilk altı seviyeyi ücretsiz oynayabileceğinizdir. Bundan daha ileri gitmek istiyorsanız, kalitesi düşünüldüğünde mantıklı olan oyunun tamamını satın almanız gerekecek.
Patlama birçok dezavantajı olmayan olağanüstü bir aksiyon oyunudur. Tek sorunu: aşırı boyutu (1 GB’den fazla) ve oyunun tamamını açmak için oldukça yüksek bir fiyat.