PAYLAŞ

INJUSTİCE 2

INJUSTİCE 2
INJUSTİCE 2

Oyuna ilk girdiğiniz anda Injustice 2’nin bir bilgisayar oyunu olarak yola çıktığını ve daha sonra Android’e geldiğini çok iyi anlıyorsunuz. Çünkü son zamanlarda görebileceğiniz en iyi grafiklere ve efektlere sahip diyebilirim. Dövüş esnasında inanılmaz kombolar yaparak rakibinizi saniyeler içerisinde yok edebiliyorsunuz. Her şey tamamen güç ile alakalı değil, Injustice 2 profesyonel bir oyun olduğu için aslında kendisini en iyi savunanın kazandığını açıkça söyleyebilirim.

Injustice 2 gameplay

1. bölümde joker Süpermanı zehirliyor ve Süperman da insanları öldürmeye başlıyor. İlk olarak metropolis binasını bombalıyor, ardından archam hastanesini hedef alan Süperman batman tarafından durdurulmaya çalışılıyor. Batman da adalet anlayışı içinde olduğu için Süpermane karşı çıkıyor. Süperman ve onun yanındakilere karşı savaş ilan ediyor. Böylelikle
oyunumuz başlamış oluyor. ilk dövüşümüz cyborg ile oluyor. Ardından dövüşler devam ediyor ikinci dövüşümüz Wonder Woman ile oluyor. Görsel efektler olarak en sevdiğim dövüş budur
wonder womanı da geçtikten sonra nihayet Süperman ile dövüşüyoruz ve kazanıyoruz ama işler burada karışıyor çünkü her zaman batmanın yanında olan Robin bir anda saf değiştirerek
süpermanın yanına geçiyor. Aslında Robin daha güçlü başlarda ama tabi ki batman kazanıyor. Derken Robini de yenip oyunumuza devam ediyoruz.

Injustice 2 android

Injustice 2 android versiyonu uzun zaman beklenilen bir oyun olmuştur. Pc ve ps versiyonları uzun zamandır olan ama android versiyonu bir türlü gelmeyen ve sürekli ileri tarihlere ertelenen oyun sonunda çıktı ve biz oynarken çok beğendik. Injustice 2 android versiyonu ile pc yada ps versiyonları arasında hiç bir fark göze çarpmadı bizim tarafımızdan. Sadece tek farklılık bölümlerin ve diyalogların biraz daha kısa ve sade olması. Ama bunlar tabi android için iyi yanlar sayılabilir çünkü tanıtıcı videoları izlemeden direk oyuna geçiş yapamıyoruz ve kimse telefonu başında 15 dakika öğretici video izlemek istemez herhalde. O nedenle tam yerinde bir karar olmuş diye düşünüyorum. Diğer yönden android oyunda oyun içi satın alma yapılmış ve ilerlediğiniz de bölümlerin zorlaşması nedeniyle oyuncular sıkılmasın diye bazı eklentiler getirilmiş. Mesela güç arttırıcılar ve oynadığınız karaktere göre güçlü eşyalar vs. Batman için bat mobil, Süperman için lazerli göz vs gibi. Bunları da oyun için de ufak meblağalar ile satın alabilirsiniz. İndiren ve çoktan oynamaya başlayan herkese iyi oyunlar.

Injustice 2 hack

Injustice 2 hack denilince aklımıza hemen ilk çıktığı zamanlar geldi. İlk çıktığında nereden ve nasıl bulunduğu hala bilinmez ama bir çok oyuncu hile yapmaya başladı ve başarı sıralamasından birden yükseldiler. Tabi yapımcı firma hemen el attı oyuna ve bir gün boyunca bakıma alarak hile yapan oyuncuların hepsinin başarılarını sıfırladı ve cezai işlem uyguladı hepsine. Hile yapmadan oynayan oyunculara ise istedikleri bir karaktere özel kostüm hediyesin de bulundu ve oyuncular bunu sevinçle karşıladı. Zira oyunun başların da elde ettiğimiz kostümler ile ilerlemek çok daha kolay oldu. Hile kullanımı bu yaptırımın sonunda bir daha bu büyüklükte olmadı ama yine de ara ara ufak hileler yapan oyuncuları tespit etmek çok kolay. Dövüş sırasından karakterin ne kadar vuracağını bir süreden sonra hesaplayabiliyoruz ve hesapladığımız hasardan çok daha fazla vuran karakterler oluyor. Bu karakterleri de dövüş sonun da hemen rapor ederek incelenmelerini sağlayabiliriz.  Şimdiden herkese iyi oyunlar.

INJUSTİCE 2 characters

INJUSTİCE 2-characters
INJUSTİCE 2-characters

Injustice 2 characters incelemelerini sürekli yapıyoruz ama şimdi başlıca karakterlerden bahsedelim biraz;
Batman:  Bruce Wayne adalet için savaşarak ailesinin ölümünün intikamını alma sözünü tutuyor.
Süperman: Süpermen, Lois ve doğmamış oğlu kaybını hala kederlendikten sonra, barışın yalnızca boyunduruk yoluyla sağlanabileceğini savunuyor.
Aquaman: Atlantis hükümdarı, Superman Rejiminin yıkılması sırasında cezalandırılarak yenilgiye uğratıldıktan sonra, krallığını yüzey dünyasının olaylarından soyutladı.
Deadshot: Floyd Lawton, insan cephanesi ve istediği yerden hedefi vurabilen nişancı.
Poison IVY: Dr Pamela Isley, bir zamanlar tek bir amacı olan yenilikçi, radikal bir botanik biyokimyacıydı.
Scarecrow: Korkuluk kurbanları üzerinde terör yaratmak için bilinmeyenlerin korkularını çalar.
Sub-zero: Sub-Zero, ölümcül bir cryomancer ve reforma tabi Lin Kuei klanının lideri.

 

INJUSTİCE 2 steam

INJUSTİCE 2 steam
INJUSTİCE 2 steam

Injustice 2 steam üzerinden ilk satışa sunulduğunda beklenilenin aksine satışları baya düşük kaldı. Nedeni bilinmez ama çıktıktan iki hafta sonra bir anda satışlar hızla artmaya başladı. Hele ki suicide squat filminin çıkması ile beraber satışları neredeyse 5 katı artan Injustice 2 steam üzerinde yapılan anket sonucun da ‘ Ay’ın en iyi çıkış yapan, en çok hasılat elde eden ve en çok oynanan oyunu’ oldu. Bu kadar çok başarının bir anda gelmesinin ardından yapımcı firma oyuna biraz daha fazla yöneldi ve getirdikleri yeni güncellemeler ile oyun daha iyi oynanılabilir bir hal aldı. Oyunda çok yakından tanıdığınız karakterlerin dövüşlerini gerçekleştireceksiniz fakat bu sadece güçlü karakterlerin kendisini sınadığı bir dövüş değil. Burada iyiler ve kötüler savaşıyor, en iyi dövüşen taraf kazanıyor. Kontrollerin zorluk derecesi en düşük ayara çekildi, grafik olarak telefon yada bilgisayarınızın kalitesine göre ayrıcalıklar getirildi, kasma ve ısınma sorunları düzeltildi. Bu sayede oyun hali hazırda oynayanların yanında bir çok farklı oyuncuyu da kendine çekmeyi başardı. Biz de severek oynadığımız Injustice 2 oyununu sizlere tavsiye etmekten bir sıkıntı duymuyoruz. İndirmek için aşağıda bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır. Herkese iyi oyunlar.

Injustice 2 apk

Injustice 2 apk ile dövüş oyunları seven oyuncular için bulunmaz bir nimet olarak adlandırdığım Injustice 2 , Warner Bros tarafından geliştirilen bilgisayar oyununun Android için olan versiyonu. Yıllardır bir çok animasyon yapımında boy gösteren Warner Bros son yıllarda oyunlar da geliştirmeye başladı ve yayınladığı oyunların neredeyse tamamı dünyada çapında ses getirdi. Injustice 2’de bunlardan birisi olarak milyonlarca kişilik devasa bir kitle tarafından oynanır hale geldi. Kısa zamanda iyi yerlere gelen oyun, firmaya şimdiden baya gelir kazandırdı diyebiliriz. Oyunda ki amacınız ise kullandığınız karakteri dövüş esnasından kontrol etmek ve dövüştüğümüz rakiplerimi alt etmek. Sinematik harika senaryosu ile hayran kalacaksınız. DC evreninin süper kahramanları ile kötüleri arasında kıyasıya bir savaş olacak. Bu savaşta yerinizi almalısınız. Gerçek DC Comics kahramanları, bolca bulunan kötü kahramanlar, farklı ortamlar ve çeşitli silahlar ile dövüş oyunları severlerin beklentilerini sonuna kadar karşılayacağını düşündüğümüz Injustice 2, sizlerin de beğeninizi kısa zamanda sağlayacaktır.

Injustice 2 sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-750, 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz or AMD Ryzen™ 3 1200, 3.1 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ GTX 670 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1050 / AMD® Radeon™ HD 7950 or AMD® Radeon™ R9 270
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 52 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 / Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-2100, 3.10 GHz / AMD FX-6300, 3.5 GHz or AMD Ryzen™ 5 1400, 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce™ GTX 780 or NVIDIA® GeForce™ GTX 1060-6GB / AMD® Radeon™ R9 290 or RX 570
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK