INO oyununun android hileli apk indirip INO hileli mod ile oynayabilirsiniz. INO Hile indir

INO Nasıl Hile Yapılır

INO, misafirperver olmayan bir gezegeni kolonileştirmek için gönderilen bir gemide mürettebat üyesi olduğunuz bir keşif ve hayatta kalma oyunudur. Amacınız, tüm mürettebat üyelerinizin neden ortadan kaybolduğunu keşfetmek ve bilinmeyen dünya hakkında örnekler alarak daha fazla şey öğrenmek.
Oyundaki en büyük tehlike, sınırlı miktarda suyu olduğundan pilinizin gücünün bitmesidir, bu nedenle zaman zaman yeniden şarj etmek için geminize geri dönmeniz gerekecektir. Sonuç olarak, çok uzak bölgeleri keşfetmenin risklerini ve ödüllerini dikkatlice değerlendirmeli ve her zaman geri dönebileceğinizden emin olmalısınız.
Gezegenden daha fazla kaynak çıkardıkça, kostümünüzün çeşitli özelliklerini geliştirebilirsiniz. Bu iyileştirmeler, donmuş göller veya pilinizi hızla tüketen aşırı koşullara sahip alanlar gibi yeni yerlere seyahat etmenizi sağlar.
INO, basit ama etkili bir piksel sanatı stiline sahip harika bir keşif oyunudur. Oyun tamamen ücretsizdir ve uygulama içi reklam içermez. Tek seçenek, karakteriniz için tamamen isteğe bağlı olan gerçek parayla yeni ekipman satın almaktır.